Aliuminio sistemos

Aliuminio sistemosJeigu nuspręsite įsigyti šiltos aliuminio sistemos namų duris ar langus, tuomet iš tikrųjų galėsite džiaugtis aukštos klasės produktu. Šios sistemos gaminiai padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu bet ir sudaro sąlygas labai plačioms dizaino galimybėms. Išskirtinės šių aliuminio sistemų savybės: aukšta termoizoliacija, padidintas saugumas, didelis sistemos stabilumas ir stebėtinas ilgaamžiškumas. Pasirinkite aliuminio langus bei duris Jūsų biurui, parduotuvei ar visuomeninės paskirties pastatui, ir jie patikimai tarnaus Jums ilgus metus.

Šiltos aliuminio sistemos yra itin funkcionalios, todėl iš jų gaminami aliuminio langai, aliuminio durys, slankiosios aliuminio-stiklo konstrukcijos, vidinės pastatų pertvaros, išorinės pastato aliuminio fasadų sistemos, aliuminio-stiklo konstrukcijų terasos, erkeriai bei aliuminio-stiklo konstrukcijų žiemos sodai.

Šiuolaikiniai šiltų aliumininio sistemų profiliai gaminami iš trijų dalių ir dviejų komponentų: išorinėje ir vidinėje pusėje esantis tvirtas, lengvas ir išvaizdus aliuminio profilis ir viduje integruotas ir juos sujungiantis, dažniausiai iš poliamido gaminamas termoizoliuojantis intarpas - termotiltas, kurio tikslas nutraukti šilumos perdavimą iš patalpos lauko į vidų, taip maksimaliai pagerinant visos sistemos termoizoliacines savybes.

Tai, kad aliuminio sistemos yra šaltos ir netinkamos privataus namo langų bei durų angų apstiklinimui - jau praeities mitas, nes pačios naujausios ir pažangiausios šiltų aliuminio profilių sistemos tinka net ir pasyvaus namo statyboms ir turi tai patvirtinančius Vokietijos „Passive House“ instituto sertifikatus.

Dar vienas šiltų aliuminio sistemų, lyginant su plastiko ar medienos konstrukcijomis, privalumas - dėl tvirtesnės medžiagos galimas mažesnis rėmo plotis, kas itin svarbu mažų langų angų pastato savininkams, nes sumažinant konstrukcijos profilio plotą padidėja stiklo plokštuma, taip padidėjant ir patenkančios šviesos srautui.

Kokius gaminius siūlome?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available
Tai šaltoji stiklinimo sistema
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Image is not available
Tai šiltoji stiklinimo sistema
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

aliuminio-sistemos/

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 38% - 2385 balsai
38%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU