Į ką atkreipti dėmesį perkant langus?

Langai – ne kasdienis pirkinys, o ilgalaikė investicija. Bent jau perkantieji norėtų, kad taip būtų. Tad į ką atkreipti dėmesį perkant langus? Kurios langų funkcijos labai reikšmingos langų funkcionalumui, o kurios teikia daugiau papildomą naudą? Gamintojas – ne mažiau svarbus aspektas, tad kaip pasirinkti tinkamą? Kur pirkti: iš gamintojo ar iš pardavėjo? Šie ir dar daugiau klausimų tikrai kyla, jei nusprendėte senuosius langus pakeisti naujais. Langai – brangi investicija, tad būtina įvertinti visas alternatyvas bei priimti neskubotą ir teisingą sprendimą. Jei nesate langų specialistas, neturite, ko paklausti patarimo ir nenorite suklysti įsigydami tokį svarbų ir brangų pirkinį, tai Jums bus naudinga šiame straipsnyje pateikta informacija. Paaiškinsime ir patarsime, kas svarbu, renkantis langus, kaip teisingai pasirinkti ir džiaugtis puikia investicija.

atkreipti-demesiNeabejotinai vienu dažniausių pasirinkimo kriterijų yra langų gamintojas. Šiandien rinkoje rasite tikrai puikių, pripažintų gamintojų. Nesakome, kad žinomų gamintojų langai geriausi, tačiau rekomenduojame nesusigundyti tik veiklą pradėjusių ir nežinomų gamintojų ar prekybininkų siūloma pigia produkcija. Rinkdamiesi langus vertinkite įvairių gamintojų langus, skirtingas profilių sistemas, pasinaudokite naujausių technologijų teikiamomis galimybėmis – internete galite rasti daug atsiliepimų apie skirtingų gamintojų produkciją. Jei tie atsiliepimai objektyvūs, jie gali būti geriausiu lakmusu, vertinant gamintojo kompetenciją ir atsakomybę, nes produkcija besinaudojantis asmuo gali geriausiai įvardyti jos privalumus bei trūkumus. Jei teigiamų atsiliepimų nerasite, tai dar ne rodiklis, kad įmonės veikla vertinama neigiamai. Dėmesį kreipkite daugiau į neigiamus atsiliepimus. Juk neigiama informacija sklinda ženkliai sparčiau. Nesvarbu, ar langus pirksite iš gamintojo, ar iš prekybininko, pasidomėkite įmonės istorija, turimomis ar neturimomis skolomis, darbuotojų kaita ir kt. Šiuos dalykus taip pat rasite viešojoje erdvėje. Atrodo, kodėl tai svarbu, renkantis langus? Pavyzdžiui, istorija parodo, nuo kada įmonė veikia, ką ji yra pasiekusi, kokius pripažinimus pelniusi. Skolos atspindi finansinę įmonės padėtį. Sėkmingai veikianti įmonė, tikėtina, skolų neturės. Tai vienas rodiklių, kad įmonė yra patikima ir atsakinga.

Jei būtų galimybė, rekomenduojame pasidomėti ir tokiais aspektais kaip įmonės veiklos nuostatai, požiūris į klientą, pelnyti apdovanojimai, gauti pagyrimai ir sertifikatai. Pasidomėkite kontrolės sistemos lygiu, ar jis yra sertifikuotas ISO. Drąsiai pardavėjo klausinėkite visko, kas Jus domina ir kas yra susiję su Jūsų būsimu pirkiniu. Aptarkite, kaip elgiamasi neatitikties situacijose.

Akcentuojame ir sutarties svarbą. Atidžiai perskaitykite savo, kaip pirkėjo, ir pardavėjo teises bei pareigas, gaminio aprašymą, konfliktų sprendimo variantus ir kt. Tai labai svarbu tam, kad iškilus nesklandumams būtumėte apsaugotas nuo nesusipratimų ir nepatirtumėte didelių neplanuotų išlaidų. Būtinai atkreipkite dėmesį į garantinės ir pogarantinės priežiūros niuansus.

Jei langus montuosite ne patys, pasidomėkite montuotojų patirtimi bei kompetencijomis, kadangi sumontavimas didele dalimi suponuoja ir langų funkcionalumą. Jei prioritetą teikiate kažkuriam gamintojui, tai pirmiausia galite pasirinkti gamintoją ir tada rinktis iš jo siūlomo asortimento, vertindami toliau pateikiamus kriterijus. O galite pirmiausia nustatyti Jums reikalingas lango savybes, o tada pasirinkti geriausią pasiūlymą kainos ir kokybės atžvilgiu pateikusį gamintoją.

Langų profilių sistema – viena svarbiausių lango sudedamųjų dalių, kuri labai lemia viso lango funkcionalumą ir atitikimą Jūsų poreikiams. Svarbu žinoti, kad ne visi langai yra universalūs ir tinka bet kokios paskirties pastatuose. Vieni langai yra orientuoti į visuomeninius pastatus, o kiti skirti gyvenamosioms patalpoms. Dažniausiai senieji langai keičiami naujais, kai atrodo nereprezentatyviai bei praranda esmines savo savybes, t. y. tampa laidūs šilumai, garsui ir pan. Langai – vienas didžiausių šilumos laidininkų namuose, todėl dažniausiai renkantis langus vertinamas šilumos laidumo koeficientas. Kuo šis koeficientas mažesnis, tuo mažiau šilumos per langus prarandama iš namų. Kuo koeficientas didesnis, tuo daugiau šilumos iš namų iškeliauja. Todėl tikrai nerekomenduojame taupyti šio parametro sąskaita, nes Jūsų langų keitimas bus netikslingas. Investuokite daugiau į langus, pasižyminčius puikiomis šilumos laidumo charakteristikomis ir išlaidos namų šildymui ženkliai sumažės. Langų šilumos laidumo koeficientas tvirtinamas ES notifikuotų laboratorijų bandymų vertinimais. Būtinai apie tai pasiteiraukite pardavėjo.

Atkreipkite dėmesį į lango modelį. Jis turi būti tvirtas ir atitikti tas klimato sąlygas, kuriomis bus eksploatuojamas. Nepamirškite, langų eksploatavimo sėkmė labai priklauso nuo oro sąlygų, todėl skirtingus langus reikia montuoti, pavyzdžiui, šalyse, kuriose nuolat šilta, ir ten, kur nuolat šalta arba klimato sąlygos yra skirtingos. Pavyzdžiui, mūsų šalyje klimato sąlygos kinta pagal metų laikus, todėl ir langai turi būti parinkti tikslingai: langas turi atlaikyti vasaros karščius ir sulaikyti šilumą namuose žiemą. Langas turi nesideformuoti, veikiamas temperatūros pokyčių, drėgmės ir kitų aplinkos veiksnių. Todėl modeliai plonomis plastiko sienelėmis mūsų klimatui tikrai netiks, kad ir kaip patraukliai atrodytų vizualiai. Pasirinkę tinkantį profilį arba kelias alternatyvas pasidomėkite jais plačiau, paskaitykite objektyvių atsiliepimų ir vertinimų, siekite kuo didesnio informuotumo. Nerekomenduojame aklai kliautis reklamine informacija, kurioje dominuoja tokie šūkiai kaip „bešviniai langai“, „neperdirbto plastiko langai“ ir kt. Reklamos tikslas – apeliuoti į Jūsų emocijas, o jomis kliautis šiuo atveju nevertėtų. Informaciją vertinkite remdamiesi tik profesionaliomis pozicijomis. O jei Jums išties svarbus ekologijos aspektas, tai rekomenduojame rinktis profilius iš reekstruduoto plastiko, t. y. perdirbto. Šių langų kaina mažesnė, tačiau jie savo išvaizda bei fizikinėmis savybėmis yra identiški neperdirbto plastiko langams. Maža to, tokie langai prisideda prie gamtos saugojimo.

Pasirinkę norimus langų profilius atkreipkite dėmesį į kitą svarbią langų dalį – stiklo paketus. Pastarieji užima didžiausią lango plotą ir yra ne mažiau svarbūs nei pats profilis. Stiklo paketo užpildymas argono dujomis, tarpas tarp stiklų, stiklo bei stiklo paketo storis lemia šilumos izoliaciją. Tokio aspekto kaip argono dujų koncentracijos stiklo pakete patikrinti neįmanoma, ją užtikrina gamybos technologija. Stiklų skaičius taip pat, kaip minėjome, lemia lango fizikines savybes. Dažniausiai gyvenamosioms patalpoms pasirenkami dviejų arba trijų stiklų stiklo paketai. Žinoma, ne visuomet stiklų skaičius lemia kokybę, tačiau jei visas langas pagamintas kokybiškai, tai didesnis stiklų skaičius lems geresnį šilumos laidumo koeficientą. Stiklo paketai skiriasi rėmeliu – rėmelis gali būti aliuminio arba plastikinis. Jei norite geresnių termoizoliacinių savybių, rekomenduojame plastikinį rėmelį. Pažymime, kad visos stiklo paketo savybės turi būti patvirtintos CE deklaracijoje.

Rinkdamiesi plastikinius langus atkreipkite dėmesį ir į apkaustus. Nors jie mažiausiai matoma lango dalis, tačiau labai svarbi. Svarbu ne tik, kad apkaustai kokybiškai atliktų jiems priskirtas bazines funkcijas, tačiau ir teiktų papildomų naudų, kurios ženkliai padidintų lango funkcionalumą bei naudojimąsi langu darytų patogų ir komfortišką. Patogumo suteikia tokie papildomi priedai kaip apsauga nuo klaidingo rankenos pasukimo, varčios sukėlimo mechanizmas, laipsninė mikroventiliacija, apsauga nuo įsilaužimo ir kt.

Išsirinkę profilius, stiklo paketus bei apkaustus turėsite nuspręsti, ar langus montuosite patys, ar patikėsite tai specialistams. Svarbu, jog žinotumėte, kad ir kokius kokybiškus bei puikus langus įsigytumėte, jų funkcionalumas priklausys nuo montavimo. Jei nesate langų montavimo specialistas, rekomenduojame geriau darbus patikėti profesionalams. Atsižvelkite į rekomendacijas pardavėjo, iš kurio įsigyjate langus. Pasidomėkite konkrečiais montuotojais virtualioje erdvėje. Vėlgi pagelbės atsiliepimai ir rekomendacijos tų, kurie šių specialistų paslaugomis jau naudojosi.

Atsakingas langų gamintojas ar pardavėjas pirkėją turėtų įspėti, kad pasirinkdamas vienus ar kitus langus gali susidurti su tokiomis problemomis kaip mažesnis saugumo lygis, langų rasojimas, spalvos pokyčiai ir pan. Tačiau jei gamintojas ar pardavėjas yra ir kompetentingas, tai jis drauge pirkėjui pateiks ir šių problemų sprendimo būdų galimybių: kaip problemų išvengti visai ar bent sumažinti jų neigiamą poveikį iki minimumo.

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

i-ka-atkreipti-demesi.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 76% - 3554 balsai
76%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU