Kelių kamerų langai geriausi?

Statote savo svajonių namą ir jau atėjo laikas įsigyti langus? O gal norite atnaujinti langus senajame savo būste? Lyginate skirtingų gamintojų produkciją ir vertinate alternatyvas? Nenusprendžiate, kelių kamerų langus geriau pasirinkti?

langu-kamerosJei jau teko pirkti langus, tikrai sulaukėte klausimo: „kelių kamerų langų pageidaujate?“. Na, o jei langus įsigyti planuojate dabar ar ateityje, tai šio klausimo tikrai dar sulauksite. Kamerų skaičius – labai svarbus aspektas, tačiau ar ne klaidinga yra pozicija, kad kuo daugiau kamerų, tuo šiltesnis langas? Pradėję svarstyti, kelių kamerų langai Jums reikalingi ir virtualioje erdvėje radę itin daug informacijos, diskusijų, nuomonių, nenuostabu, jei „pasiklysite“ tokiame informacijos sraute ir bus sunku suvokti, kuri informacija yra objektyvi bei patikima.

Siekdami didžiausio Jūsų informuotumo bei norėdami suteikti išsamios, patikimos informacijos parengėme profesionalų straipsnį, kuris padės Jums atsakyti į svarbiausius klausimus: Kelių kamerų langai yra geriausi? Kelių kamerų langus pasirinkti? Ar šešių kamerų langai yra geresnis pasirinkimas nei penkių kamerų langai? Ar kamerų skaičius lemia šiluminę varžą? Kelių kamerų langus tikslinga dėti bute, o kelių – individualiame name? Ar pasirinkimas senos statybos būstui ir naujai pastatytam namui turėtų skirtis? Į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su lango kamerų skaičiumi, išsamiai atsakysime straipsnyje.

Plastikinių langų kamerų skaičius yra lango profilio parametras, kurį bene dažniausiai girdime linksniuojant langų reklamose, tačiau pirkėjui jis pasako išties nedaug. Būtent informuotumo stoka ir suponuoja, kad susiviliojama reklamų šūkiais ir perkami kuo daugiau kamerų turintys langai, nė nesusimąstant, ar tikrai tokių reikia. Tad nenuostabu, kad langai vis „storėja“. Bet ar nuo to būtinai gerėja jų kokybė ir funkcionalumas? Lango kamerų skaičius ir dėmesį atkreipiantys lozungai reklamose yra dalis rinkodaros, tačiau ne visada įsigyti langą su kuo daugiau kamerų yra tikslinga.

Būtent reklamų įtaka lemia ir tai, kad plastikinių langų pirkėjai gamintojų ar prekybininkų pirmiausia klausia, kelių kamerų yra jų gaminami ir / ar parduodami langai. Ir tik nedaugelis iš tiesų supranta, kad pats kamerų skaičius yra labai mažai vertės turintis parametras lango kokybei.  Tiesioginis plastikinio lango kamerų skaičiaus siejimas su lango termoizoliacinėmis savybėmis nėra visai teisingas, kadangi kameros ženkliai svarbesnės, kai kalbame apie lango konstrukcijų tvirtumą bei atsparumą deformavimuisi. Tiesa, nereikia suprasti klaidingai – nesakome, kad kameros visai neturi reikšmės šilumos izoliacijai, tačiau norime akcentuoti, kad kamerų skaičius nėra esminis aspektas, lemiantis termoizoliacines savybes.

Kad būtų aiškiau, atskirai paminėsime, kas gi tuomet labiausiai lemia termoizoliacines lango savybes? Pirmiausia, tai didžiausią įtaką daro stiklo paketas. Kodėl? Jis sudaro didžiausią dalį bendro lango ploto, todėl stiklo paketo kokybė ir būtent stiklo paketo charakteristikos didžiąja dalimi suponuoja viso lango termoizoliacines savybes. Taip pat įtakos turi pasirinktas plastikinio lango profilis. Ir tik trečioje vietoje yra kamerų skaičius. Minėti rodikliai tarpusavyje koreliuoja ir tiesiogiai priklauso vienas nuo kito. Tačiau norime pabrėžti, kad rinktis platesnį langą, tačiau turintį mažiau kamerų, yra geresnis sprendimas, nei siauresnis langas, tačiau didesnis kamerų skaičius.

Tikriausiai daugeliui dabar kyla klausimas, koks gi stiklas garantuoja geriausias termoizoliacines savybes? Nukrypsime šiek tiek nuo pagrindinės temos apie kamerų skaičių ir trumpai paminėsime, kuo ypatingas selektyvinis stiklas. Būtent šį stiklą rekomenduojame, jei norite, kad langai netaptų pagrindiniu šilumos laidininku iš namų. Selektyvinis stiklas rinkoje nėra naujovė, tačiau vis dar vienas geriausių pasirinkimų. Šis stiklas yra padengtas itin plonu, plika akimi nematomu metalų ir metalų oksidų sluoksniu, kuris sulaiko šilumą. Jei norite, kad šis stiklas geriausiai atliktų savo funkciją, jį reikia montuoti vidinėje stiklo pusėje. Įrodyta, jog stiklo paketas su minkšto padengimo selektyviniu stiklu į lauką išleidžia maždaug tris kartus mažiau šilumos nei įprastas stiklo paketas!

O štai lango tvirtumui bei atsparumui deformacijoms labai didelės įtakos turi plastikinio lango kamerų skaičius. Plastikinių langų gamintojai ir / ar prekybininkai potencialiems klientams nuolat rodo paveikslus ar nuotraukas, kuriuose pavaizduotas lango rėmo skerspjūvis. Pastarajame matyti skirtingų dydžių kameros, ertmės ir pertvaros. Būtent pertvarų skaičius bei jų sienelių storis yra antras parametras, turintis įtakos plastikinio lango tvirtumui. Pirmasis parametras – lango armuotė.

Dar kartą grįžtame prie reklamos įtakos. Jei paanalizuotume plastikinių langų reklamas, pamatytume tendenciją, kaip langų gamintojai ir / ar prekybininkai tiesiog „dovanoja“ kameras, prideda „papildomas“ plastikinių langų kameras ir pan. Tačiau drauge žinome, kad gerai dalykais nesišvaistoma. Kita vertus, perteklius taip pat nėra gerai. Kiekviename sertifikuotame gaminyje turi visko būti tiksliai tiek, kiek reikia, ir nei daugiau, nei mažiau. Reklamos įtaka didelė, toje srityje dirba profesionalai, kurių esminis tikslas – parduoti. Todėl pastaruoju metu „naujos kartos“ gaminys reklamose visuomet pateikiamas kaip ženkliai pranašesnis už „įprastinį“. O tai, žinoma, kelia ir gaminio kainą. Tačiau pasidomėkite esminiais gaminių skirtumais ir jei mokėsite daugiau tik už tai, kad plastikinis langas yra „naujos kartos“, tačiau savo savybėmis nesiskiria nuo įprastinio ir Jūs negaunate papildomos naudos, tai pagalvokite, ar verta mokėti brangiau? Taigi, nepasikliaukite reklama ir nepirkite aklai, pasidomėkite profesionalia informacija ir investuokite tikslingai. Atsiminkite, papildomos ir dovanojamos kameros ne visada bus papildoma nauda ir Jums.

Langų profiliai gali turėti 3, 4, 5, 6 ar net 8 oro kameras. Tad koks gi optimaliausias variantas? Atsižvelgiant į mūsų šaliai būdingas klimato sąlygas, tai geriausias pasirinkimas būtų 70 mm pločio rėmai, dvistiklis paketas ir 5 kamerų langai. Didėjant kamerų skaičiui, t. y. daugiau kaip 5 kameros, lango šilumos varža kinta minimaliai, o kadangi didžiausią lango plotą sudaro stiklas, todėl jo varža ir yra ženkliai reikšmingesnė.

Galime palyginti: rėmas sudaro iki penktadalio, t. y. iki 20 proc., viso lango ploto, o kita dalis – stiklas. Todėl prieš nuspręsdami, kokius langus įsigyti, labai gerai įvertinkite, ar verta investuoti į didelį kamerų skaičių, juo labiau atsižvelgiant į tai, kad, kaip jau minėjome, augant kamerų skaičiui šilumos varža kinta minimaliai.

Tiesa, renkantis langus ir vertinant kamerų skaičių bei rėmo plotį, tikslinga atsižvelgti į dar vieną aspektą – ar langas bus skirtas individualiam namui ,ar daugiabučiui. Daugiabučio butui idealus variantas jau mūsų minėtas – 70 mm pločio rėmas, 5 kameros ir dviejų stiklų stiklo paketas. O jei langą montuosite nuosavame name, tuomet siūlome rinktis ne plonesnį nei 80 mm pločio rėmą su 6 kameromis ir trijų stiklų stiklo paketu.

Neretai klausiama, ar yra skirtumas, kokius langus, kelių kamerų rinktis senos statybos namui ir kokius – naujai pastatytam. Iš esmės, namo amžius, ar seniai namas pastatytas, ar dar neeksploatuotas, neturėtų sąlygoti langų pasirinkimo, kamerų skaičiaus, nes nepriklausomai nuo to ir senos statybos name, ir naujos reikalingas kokybiškas langas, kuris nebūtų šilumos laidininku iš namų, kuris izoliuotų šilumą bei garsą. Visgi, jei jūsų namas ar daugiabutis statytas labai seniai, ir artimiausiu metu neplanuojamas renovuoti, tai per daug investuoti į išskirtinių savybių langus nevertėtų. Tokio namo sienos ir taip bus labiau pralaidžios šilumai nei kokybiškas langas, o langas, dėja - užima tik mažesniąją sienos ploto dalį. Dalis pro langus neišėjusios šilumos vistiek bus prarasta, nes ji "išgaruos" pro nesandarias sienas, plyšius, sujungimus ir t.t.

Rinkdamiesi langus įvertinkite visas alternatyvas ir žinokite, kad ne lango storis, ne kamerų skaičius lemia, kaip langas sulaikys šilumą namuose ir izoliuos garsą. Tačiau kamerų visiškai nuvertinti irgi nereikia, nes jos reikšmingos lango tvirtumui ir atsparumui deformacijoms. Dar viena taisyklė – visko turi būti tiek, kiek reikia, o perteklius ir „papildomos“ kameros kokybės negarantuoja, o štai didesnes išlaidas – dažniausiai taip.

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

keliu-kameru-langai-geriausi.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 76% - 1631 balsai
76%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU