Langų priedai

Jūsų pasirinkimui siūlome įvairius langų bei langų montavimo medžiagų priedus: skirtingų specialių savybių stiklo paketus, pažangias vėdinimo sistemas ar orlaides, vidaus bei lauko palanges iš plastiko ar specialiai impregnuotos sutankintos drožlių plokštės, balkono durų rankenėles-spragtukus, difuzines, garo ar besiplečiančias montavimo juostas, dekoratyvines apdailos juostas, saugias Secustic rankenas.

Langų priedaiLangų priedai, dalis jų, tokių kaip vidinės arba išorinės palangės, yra tiesiog privalomi ir neatsiejami nuo pačių langų. Plastikinės vidinės palangės yra itin praktiškos, nes jos nereikalauja papildomos priežiūros, yra atsparios drėgmei ir pakankamai tvirtos. Sutankintos drožlių plokštės vidines palanges rekomenduojama naudoti tada, kai Jūsų palangės yra gana plačios, ir reikia ypatingo tvirtumo. Lauko palangėms bei stogeliams naudojamos palangės iš cinkuotos arba dažytos skardos, išlankstant pagal reikalingą formą bei ilgį.

Langų priedai komfortui. Galima rinktis ir tokius langų priedus, kurie nėra privalomi, tačiau suteikia kasdieninį komfortą. Išorinis balkono durų spragtukas ir rankenėlė sudarys Jums sąlygas užverti balkono duris iš lauko tuo metu, kai Jūs esate balkone: grožitės vaizdu, kvėpuojate grynu oru ar rūkote. Šis nebrangūs, bet labai patogus langų priedai apsaugos Jūsų patalpą nuo dūmų bei skersvėjo.

Langų priedai saugumui. Pasirinkus padidinto saugumo priedus Jūs būsite tikri, kad padarėte viską, ko reikia tinkamai Jūsų būsto ir turto apsaugai. Priešįsilaužiminiai apkaustai neleis praverti Jūsų langų varčios, užkišant laužtuvą ar kitą įrankį. Saugūs priešįsilaužiminiai stiklo paketai saugos Jūsų būstą nuo piktavalių, ketinančių patekti į vidų, išdaužus lango stiklą. Šie stiklo paketai, be papildomos apsaugos, suteikia ir padidintą išorės triukšmo slopinimą. Padidinto saugumo rankenos bei rankenos su rakteliu ar mygtuku saugos Jūsų būstą nuo patekimo į vidų ir Jūsų vaikus nuo nelaimės, savarankiškai pravėrus langų varčią.

Langų priedai kokybiškam orui. Perkant naujus plastikinius, medinius ar šiltos aliuminio sistemos langus privalu pagalvoti apie tinkamą patalpų vėdinimą, nes šie gaminai yra itin sandarūs. Langų priedai: įvairių rūšių orlaidės ar savaiminio vėdinimo sistemos sudarys sąlygas tinkamai keistis Jūsų patalpų orui, taip saugant langus nuo rasojimo ir patalpas nuo pelėsio. Kartu su bet kuriuo langu galima papildomai komplektuoti laipsninės mikroventiliacijos priedą, kuris sudarys sąlygas patiems reguliuoti ventiliacijos lygį, patenkančio oro srautą.

Įvairūs papildomų savybių turintys stiklo paketai sudarys sąlygas pasirūpinti triukšmo, saulės, ar nepageidaujamų žvilgsnių kontrole. Dekoratyviniai stiklai papuoš Jūsų patalpas, priderins langų išvaizdą prie Jūsų interjero ar eksterjero.

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

langu-priedai/

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 47% - 270 balsai
47%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU