Aliuminio durys Klaipėdoje

Aliuminio duris Klaipėdoje renkasi klientai, kurie vertina funkcionalumo ir išskirtinio dizaino harmoniją. Tokio tipo sistemos atveria itin plačias individualaus dizaino galimybes. Plati spalvų bei specialių dangų paletė leidžia pagaminti duris, kurios nepriekaištingai dera su pastato eksterjeru bei interjeru.

Aliuminio sistemos pasižymi išskirtiniu tvirtumu bei atsparumu aplinkos poveikiui. Šio tipo durys puikiai veiks ir patikimai tarnaus ilgus metus. Jų stabilumo, formos bei estetinio vaizdo nepaveiks nei dideli temperatūrų skirtumai, nei drėgmė ar kiti nepalankūs klimatiniai veiksniai. Specialūs konstrukciniai sprendimai užtikrina durų varčios apsaugą nuo deformacijos, todėl lengva varstyti net ir naudojant ne pirmus metus. Dar daugiau komforto suteiks papildomai sumontuoti elektriniai valdymo elementai.

Taip pat šios durys pasižymi itin geromis termoizoliacinėmis savybėmis, todėl galite būti užtikrinti, kad tai geras pasirinkimas nedarantiems kompromisų dėl komforto.
Ne mažiau svarbus yra ir saugumo aspektas. Aliuminio durys Klaipėdoje komplektuojamos su automatiniu užraktu, saugiu profiliniu cilindru, ypatingos formos rankena bei kitais saugumą užtikrinančiais elementais.

Darbo laikas

I – V: 08.00 – 17.00

 

VI-VII: Nedirbame

Kontaktai

Dubysos g. 25, LT-91181 Klaipėda

Tel. nr.: +370 608 95 106

El. paštas: klaipeda@langu-sistemos.lt