Pilna Angokraščių Apdaila

Pilna langų angokraščių apdaila – svarbus žingsnis, siekiant užtikrinti ilgalaikį langų, durų ar balkono stiklinimo sistemų sandarumą bei nepriekaištingą tarnavimą. Apdailą pravartu atlikti išsyk vos visiškai išsiplėtus ir sukietėjus montavimo putoms.

Vienas labiausiai paplitusių montavimo būdų – siūlės sandarinimas poliuretaninėmis putomis. Jos yra puiki šilumą ir garsą izoliuojanti medžiaga, tačiau turi ir kai kurių trūkumų. Šios montavimo-sandarinimo putos nėra atsparios saulės poveikiui, drėgmei, per ilgesnį laiką dėl temperatūrų skirtumo judant rėmui, tarp rėmo ir sienos gali susidaryti menkų, tačiau drėgmę praleidžiančių plyšelių. Tam, kad naujai sumontuotų gaminių montavimo-sandarinimo medžiagos siūlė liktų pakankamai sandari ir išsaugotų pradines termoizoliacines savybes, po gaminių sumontavimo privalu atlikti pilną statybinę angokraščių apdailą, visiškai uždengiant ir apsaugant montavimo putas nuo išorinio atmosferos poveikio.

Angokraščių apdailą galima pradėti ne anksčiau kaip kitą dieną, po naujų gaminių sumontavimo, kuomet montavimo medžiagos jau yra galutinėje savo padėtyje. Priklausomai nuo patalpose atliktos apdailos, angų tipo, sienos konstrukcijos, galimi keli skirtingi pilnos statybinės apdailos būdai: angokraščių tinkavimas arba apdaila gipskartonio plokštėmis. Geriausią angokraščių apdailos būdą gali pasiūlyti į namus iškviestas mūsų techninis konsultantas, įvertindamas bendras pastato charakteristikas ir atlikdamas konstrukcijų angų matavimą. Norime pabrėžti, kad nepriklausomai nuo to, kurį angokraščių apdailos būdą pasirinksite, angokraščių apdailos darbai apima tik tinkamą ir kokybišką angokraščio ir montavimo-sandarinimo siūlės sutvarkymą-uždengimą. Šiuos darbus atlikti yra privalu, kitu atveju bus sunku užtikrinti ilgalaikį ir nepriekaištingą langų, durų bei balkonų stiklinimo sistemų tarnavimą.

Kiek kainuoja pilna statybinė angokraščių apdaila? Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą-sąmatą ir pranešime jums, kiek kainuos jūsų gaminiai ir jų apdailos darbai!