Žaliuzės

Kokybiškos žaliuzės – puikus pasirinkimas, norintiems apsaugoti savo privatumą bei patogiai valdyti natūralios šviesos patekimą į namus. Funkcionalios ir estetiškos žaliuzės tinka tiek namams, tiek biurams bei kitos paskirties patalpoms.
Iš patvarių ir aplinkos poveikiui atsparių medžiagų pagamintos žaliuzės nepriekaištingai atliks savo funkciją ilgus metus.

Pagal interjero stilių ir individualius poreikius rinkitės medines arba metalines žaliuzes. Pastarosios yra itin populiarios dėl savo funkcionalumo bei gero kainos ir kokybės santykio. Metalinės žaliuzės gali būti montuojamos keliais skirtingais būdais.

Vidinės žaliuzės montuojamos tarp stiklų. Vidinėje stiklo pusėje prie lango rėmo ar sienos tvirtinamos išorinės žaliuzės. Savo ruožtu, TIPO arba ISO žaliuzės montuojamos prie stiklo paketo. Pastarosios žaliuzės pravėrus langą nepakimba, o lieka prigludusios prie stiklo.

Ieškantiems išskirtinių sprendimų verta atkreipti dėmesį į medines žaliuzes, kurios puikiai įsilies tiek į klasikinio, tiek į modernaus stiliaus interjerą.

Žaliuzių pasirinkimas

Medinės

Medinės žaliuzės – praktiškas ir universalus pasirinkimas tiek biurui, tiek namams. Specialūs gamybos metodai užtikrina, kad medinės plokštelės nesideformuotų ir neskilinėtų eksploatuojant.

Metalinės

Metalinės žaliuzės – vienas populiariausių ir praktiškiausių žaliuzių tipų. Jos pasižymi itin geru šviesos nepralaidumu, yra lengvos, netraukia dulkių ir purvo bei nesideformuoja.

Horizontalios ISO

Horizontalios ISO žaliuzės – prie stiklo paketo montuojamas variantas. Šviesos srautą bei žaliuzių poziciją patogiai valdykite grandinėle. Prisispausdamos prie stiklo žaliuzės sutaupo vietos ant palangės.

Horizontalios TIPO

Horizontalios TIPO žaliuzės – prie stiklo paketo montuojamos žaliuzės. Šviesos srautą patogu reguliuoti rankenėle bei virvute. Žaliuzės neužima palangės, nes patogiai priglunda prie stiklo.

Išorinės

Išorinės žaliuzės – į lango nišą , virš jos arba ant lango rėmo montuojamas variantas. Šviesos srautą patogu reguliuoti rankenėle bei virvute. Idealus variantas dideliems langų plotams uždengti.

Vidinės

Vidinės žaliuzės yra idealus variantas mediniams sukamiems langams. Patogi rankenėlė leidžia juosteles vartyti norima kryptimi, o virvute galėsite pakelti ar nuleisti žaliuzes.

Naudinga informacija

Medinių žaliuzių privalumai ir trūkumai

Medinės žaliuzės – tiesiog idealus variantas tiems, kurie namuose nori sukurti jaukų ir šiltą interjerą. Tai ir biurui, ir namams tinkantis variantas, mat lengvai reguliuojamomis medžio plokštelėmis nesunku nustatyti norimą šviesos srautą. Tam, kad žaliuzių juostelės nesideformuotų ir neskilinėtų, jos gaminamos specialiu būdų apdorojant amerikietiškos liepos medieną. Vis dėlto, laikui bėgant plokštelės gali šiek tiek pakeisti spalvą dėl saulės spindulių poveikio, o jei patalpose dažnai svyruoja temperatūra, tikėtina, kad kis ir juostelių forma. Be to, ant medinių plokštelių dažnai susirenka dulkės ir kitas aaplinkos purvas, tad tokio tipo žaliuzes tenka dažniau valyti.

Metalinių žaliuzių privalumai ir trūkumai

Metalinės žaliuzės puikiai tinka minimalistiniam biuro ar namų interjerui. Jos nepraleidžia šviesos, netraukia dulkių bei purvo, tad palaikyti švarą plinkoje bus kur kas paprasčiau. Priešingai nei medinių, metalinių žaliuzių plokštelės ilgainiui nesideformuoja ir nekeičia spalvos. Vis dėlto, derėtų atkreipti dėmesį į tai, kad metalinės žaliuzės gali užimti sąlyginai nemažą plotą jas pakėlus. Be to, renkantis tokio tipo žaliuzes derėtų atkreipti dėmesį į mechanizmų tvirtumą. Pasirinkus pigesnį variantą gali nutikti taip, kad net po trumpo laiko teks kviesti meistrą dėl susipainiojusių, nusidėvėjusių ar tiesiog savo funkcijos nebeatliekančių rankenėlių ir virvučių.

Nuo ko priklauso medinių žaliuzių kaina?

Žaliuzių kaina priklauso nuo to, kokių matmenų žaliuzių jums reikia bei kiek vienetų pageidaujate įsigyti. Tikslią žaliuzių kainą sužinoti galite kreipdamiesi į specialistus, kurie pasiūlys jūsų būstui tinkamiausią sprendimą už jums prieinamą kainą.