Gaminių Angų Matavimas

Langų keitimas, be abejo, yra reikšminga ir gyvenimo kokybei svarbi investicija, tad šitaip atnaujinant būstą taupyti tikrai nederėtų. Aukštos kokybės medžiagos ne tik tarnaus daugiau metų. Užtikrinant visos šeimos komfortą svarbu ir tai, kad aukštos kokybės langai puikiai izoliuos šilumą ir garsą bei sudarys sąlygas tinkamai oro cirkuliacijai.

Vienas svarbiausių žingsnių keičiant senus langus yra preciziškas langų ir durų angų matavimas. Tik kruopščiai išmatavus visus aktualius parametrus galima užtikrinti sėkmingą langų ir durų sumontavimą.

Derėtų prisiminti, kad angų matavimas yra statybinių bei techninių žinių ir ilgametės darbo patirties reikalaujantis darbas. Stokojant įgūdžių ir savarankiškai matuojant langų angas kyla nedidelių, tačiau reikšmingų ir ateityje nemažai problemų galinčių sukelti klaidų rizika. Montuojant per mažus langus ar duris teks sunaudoti kur kas daugiau montavimo putų, o laikui bėgant per tokius angokraščius būsto vidun ima veržtis šaltis. Savo ruožtu, per dideli langai bei durys sukels dar daugiau problemų. Teks papildomai didinti angas ir atlikti didesnių išlaidų reikalaujančią kainuojančią angokraščių apdailą. Savarankiškai matuojant angas taip pat gali būti sunku įvertinti apkrovų parametrus, o tai ilgainiui sukelia gaminio varstomų dalių funkcionalumo bei apkaustų patvarumo problemų.

Prieš keičiant senus langus ar ruošiantis montuoti juos naujuose namuose rekomenduojame, kad langų bei durų angų matavimą atliktų kvalifikuoti specialistai. Tik visiškai tikslūs gaminių matmenys ir su technikais aptarti technologiniai reikalavimai jums leis sužinoti tikslią langų ir durų bei šių gaminių montavimo kainą, kiek laiko užtuks gaminimas bei kada būtų galima tikėtis galutinio rezultato.

Turint tikslius matavimus galima parengti ir išsamų langų ir durų projektą, kuriame bus numatyti visi gaminių technologiniai reikalavimai – iš kokios medžiagos (medienos, plastiko ar aliuminio) bei kokios spalvos turi būti pagaminti langų profiliai, kokios rūšies stiklo paketai ir varstymo mechanizmai bus naudojami.

Susisiekite su mumis ir išsikvieskite mūsų techninį specialistą konsultacijai arba langų angų matavimui!