Gaminių Demontavimas

Neturint patirties, atnaujinant duris ir langus gyvenamame būste gali pasirodyti, kad šių elementų demontavimas – kone paprasčiausia užduotis. Vis dėlto, šį darbą derėtų patikėti tik patyrusiems specialistams, nes tik nuo kokybiškai atliktų senų konstrukcijų demontavimo darbų priklauso, į kokias angas bus montuojami nauji langai bei durys, kiek montavimo medžiagų reikės ir kiek kainuos angokraščių apdaila. Savo ruožtu, demontavimą patikėjus nepatyrusiam meistrui ar pasikliovus savo jėgomis tokie darbai gali baigtis skilusiomis sienomis ar stipriai sugadintais angokraščiais – vėliau šis brokas gali kainuoti daug papildomų montavimo medžiagų ir patyrusio meistro samdymą, o tokiems dalykams sunku numatyti išlaidas net ir patyrusiems namų meistrams.

Svarbu paminėti tai, kad demontavimo darbai atliekami nesaugant senųjų langų ir durų. Jų konstrukcijos dažniausiai ardomos supjaustant rėmus ir kitus elementus, taip siekiant išsaugoti patalpos sienas, angokrasčius, o ne senus gaminius. Tik tokiu būdu ardant senus langus bei duris galima užtikrinti mažiausią riziką angokraščiams bei aplinkinėms sienoms.

Tiesa, pasitaiko atveju, kuomet klientai pageidauja išsaugoti senuosius gaminius. Prieš atliekant būtent tokius darbus pravartu į namus išsikviesti mūsų techninį konsultantą, kuris, apžiūrėjęs pastatą, galėtų realiai įvertinti visas galimybes. Visgi derėtų atminti, kad visapusiškai įvertinti situacijos neįmanoma dėl nematomų konstrukcijų ir tvirtinimo taškų sienose, tad verta būti pasiruošus visiems galimiems scenarijams.

Prieš nuspręsdami, ar galite šio darbo imtis patys, ar verčiau jį patikėti patyrusiam meistrui, turėtumėte apsvarstyti bent keletą faktorių, kurie demontuojant senus langus bei duris gali būti lemtingi. Vienas dažniausių klausimų – angokraščių apdaila. Nespecializuotas demontuotojas tikrai negalės užtikrinti, kad angokraščiai liktų sveiki ir tiktų naujiems gaminiams montuoti. Net ir menkiausi pažeidimai gali būti labai reikšmingi – teks numatyti papildomų išlaidų angokraščių apdailai. Natūralu, kad net ir specialius įrankius naudojantis profesionalas negali visapusiškai išvengti senų, nusidėvėjusių angokraščių skilimo ar nutrupėjimo darbų metų, tačiau šios problemos apimtys tikrai bus kur kas mažesnės, o reikalingas remontas – tik minimalus.

Kiek kainuoja senų gaminių demontavimas? Klientams, įsigyjantiems naujus langus ar duris su montavimo paslauga demontavimą atliksime nemokamai!