Garantinė Priežiūra

Modernios balkonų stiklinimo sistemos, plastikiniai langai ir šarvuotos durys, be abejo, yra sudėtingos konstrukcijos, jungiančios naujausias stiklo, plastiko, aliuminio medienos ir plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad šie gaminiai ir jų mechanizmai patikimai tarnautų ilgus metus, privalu juos tinkamai prižiūrėti – reguliariai sutepti judrias vietas, o  esant reikalui – ir sureguliuoti langus.

Visiems mūsų gaminiams, priklausomai nuo jų tipo, suteikiama nuo 2 iki 10 metų garantija. Šiuo laikotarpiu nemokamai vykdoma garantinė priežiūra bei remontas. Vis dėlto, sudėtingų gedimų šiuo laikotarpiu pasitaiko gana retai. Kur kas dažniau prireikia langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų gamintojo pagalbos – tai gaminių naudojimo instrukcijoje aprašytas reguliarus gaminių aptarnavimas ar tiesiog reguliari priežiūra. Kone dažniausiai atliekami darbai yra furnitūros sutepimas, sandarinimo gumų konservavimas, drenažo kanalų išvalymas bei papildomas gaminių apkaustų sureguliavimas.

Kada reikia sureguliuoti langą?

  • Jei pastebėjote, kad uždarant langą, nors ir neženkliai, tačiau lango varčios apačia kliūna už lango rėmo ir langą uždaryti darosi keblu.
  • Jei pastebėjote, kad lango varčia priglunda prie lango rėmo nebevienodai visu parametru arba akivaizdžiai pradeda matytis lango nesandarumas. Varčios sandarumą galite patikrinti ir namų sąlygomis – skirtingose lango varčios vietose uždarydami langą prispauskite storesnio popieriaus lapą. Jei pastebite, kad yra vietų, kuriose popierius prispaudžiamas silpniau, tai gali būti vienas iš furnitūros išsireguliavimo požymių.
  • Jei pastebėjote, kad lango valdymo-uždarymo rankenėlė sunkiau nei įprastai, nepilnai arba visai neužsilenkia į lango uždarymo poziciją.
  • Jei darant langą jis ima traškėti, girgždėti ar skleisti kitus, seniau jam nebūdingus garsus.
  • Jei esant labai stipriam šoniniam vėjui pro lango tarpines jaučiamas oro judėjimas, kuris kartais sukelia net ir girdimą švilpimą.

 

Pastebėję bet kurį iš šių požymių kreipkitės dėl garantinės priežiūros – atvykę specialistai sureguliuos langus bei pasirūpins jų profilaktika. Svarbu atminti, kad langų reguliavimas nėra konstrukcijos ar darbo brokas, todėl ši paslauga nėra teikiama nemokamai. Ši situacija atsiranda dėl natūralaus susidėvėjimo, natūralaus konstrukcijos nusėdimo, todėl tai nėra nemokamo garantinio aptarnavimo objektas. Vis dėlto, šią paslaugą savo klientams suteikiame nemokamai pirmąjį pusmetį. Praėjus šiam laikotarpiui langų reguliavimo paslaugą galima užsisakyti pagal galiojančius įkainius.