Pogarantinė Priežiūra

Modernūs plastikiniai langai ir balkonų stiklinimo sistemos bei šarvuotos durys yra sudėtingos konstrukcijos, kurios tarpusavyje jungia naujausias stiklo, plastiko, aliuminio ir medienos bei plieno apdirbimo technologijas. Būtent todėl šioms konstrukcijoms būtina profesionali priežiūra.

Savaime suprantama, kad bent šiek tiek apie langus nusimanantys namų meistrai esant būtinybei tikrai gali sutepti slankiojančius mechanizmus ar sureguliuoti pačius langus. Visgi, pasitaiko atvejų, kuomet gaminio rankenėlė sukasi ratu neužsikabindama ir konstrukcija neužsidaro, langas nepriglunda prie rėmo arba iš rėmo išlūžta lango varčia ar jos elementas ir jūs negalite įstatyti jo atgal – tokiu atveju verta kreiptis į patyrusius šios srities specialistus.

Langai ir durys – ilgaamžiai pirkiniai, vis dėlto, gedimai dažniausiai ima rodytis jau pasibaigus garantinės apžiūros laikotarpiui. Nerimas dažnai kankina ir naują būstą įsigijusius žmones, kurie pirkimo metu pamiršta pasiteirauti, kas yra langų gamintojas ir kokia priežiūra jiems taikoma. Juolab, gali nutikti ir taip, kad pardavėjo įkainiai arba darbo tempai neatitinka jūsų dienos režimo ar kitų lūkesčių. Tokiu atveju pravartu pasidomėti pogarantinės priežiūros sąlygomis.

Pogarantinės priežiūros specialistai padės visapusiškai pasirūpinti jūsų langų bei balkonų stiklinimo sistemomis. Profilaktinė priežiūra, gedimų šalinimas bei konsultacijos aktualiais klausimais leis užtikrinti namiškių komfortą bei jūsų būsto saugumą.

Kiek kainuoja pogarantinė langų ir balkonų stiklinimo sistemų priežiūra? Susisiekite su mumis, o mes, įvertinę jūsų lūkesčius, būsto specifiką ir konkrečią problemą, pasiūlysime palankų ir greitą sprendimo būdą.