Dalinė Angokraščių Apdaila

Sumontavus naujas langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų konstrukcijas tarp gaminio ir sienos lieka vadinamoji sujungimo-sandarinimo linija – vieta, kurioje matomos montavimo putos. Joms pilnai išsiplėtus ir sukietėjus, ne anksčiau kaip kitą dieną, galima pradėti pilną ar dalinę angokraščių apdailą.

Dalinė langų angokraščių apdaila atliekama naujų konstrukcijų angokraščius apklijuojant standartine plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu krašteliu. Tai labai patogi ir gana ilgaamžė sujungimo-sandarinimo linijos uždengimo priemonė, ypač pasiteisinanti planuojamose remontuoti patalpose ar esant nedideliems angokraščių pažeidimams. Ši apdailos juostelė tinkama naudoti tiek patalpų viduje, tiek ir iš išorės. Priklausomai nuo sumontuotų konstrukcijų tipo, gaminių spalvos, montavimo vietos, patalpos oro temperatūros ir kitų veiksnių, šią dalinės apdailos juostą galima arba klijuoti, arba klijuoti ir kniedyti. Langų angokraščių apdaila yra privaloma atlikus naujų langų ar durų montavimo darbus, o apdailos rūšis dažniausiai pasirenkama atsižvelgiant į langų angokraščių būseną bei jų kokybę.

Langų ar durų angokraščių apdaila nėra tik estetikos ar namo fasado išvaizdos klausimas. Kuomet sienų bei langų konstrukcijų sujungimai nėra tinkamai sutvarkyti, mažėja visos konstrukcijos sandarumas, menksta montavimo putų ir kitų montavimo medžiagų termoizoliacinės savybės. Mažėjantis sandarumas dažnai tampa ir kur kas rimtesne problema – nukritus patalpų temperatūrai, pradeda drėkti ir pelyti angokraščiai, sienos, baldai.

Svarbu atminti, kad jei išsyk sumontavę naujus langus ir duris neatliksite angokraščių apdailos, net praėjus neilgam laiko tarpui atstatyti pradinių montavimo medžiagų savybių nebus įmanoma. Jas kasdien veikia saulė ir lietus, o neatlikus tinkamos apdailos sumažėja šiluminė varža ir pastato izoliacija. Vienintelis sprendimas tokioje situacijoje – pakartotinis langų ar durų permontavimas, visiškai pakeičiant savo savybes pakeitusias montavimo-sandarinimo putas naujomis montavimo medžiagomis. Tam, kad netektų permontuoti gaminių, rinkitės bent minimalią, dalinę angokraščių apdailą plastikinėmis apdailos juostelėmis, kurios apsaugos montavimo putas nuo UV spindulių, tiesioginio lietaus bei kito atmosferos poveikio.

Kiek kainuoja dalinė angokraščių apdaila? Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų, durų ar balkono stiklinimo konstrukcijų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą – sąmatą ir pranešime jums, kiek kainuos jūsų gaminiai ir jų apdailos darbai!