Gaminių Pristatymas

Keičiant senus langus, duris ar balkonų stiklinimo sistemas pravartu omenyje turėti ir tai, kad konstrukcijos sudaro tik dalį visos keitimo projekto kainos. Didelę dalį likusios sumos sudaro konstrukcijų montavimo darbai bei montavimui reikalingos medžiagos. Šios išlaidos taip pat numatomos ir langų bei durų projekto sąmatoje.

Savaime suprantama, kad statant naują namą ar atnaujinant langus ar duris senesniame name, gaminių montavimo paslaugos pirkti tikrai nėra būtina. Ypač, jei apie tai esate sutarę su darbus atliekančiais aukštos kvalifikacijos statybininkais, o gal patys turite puikių įgūdžių šioje srityje. Vis dėlto, jei montavimu galite pasirūpinti patys, gaminių pristatymą derėtų patikėti profesionalams – dažnais atvejais neturint specialios tvirtinimo įrangos išauga langų bei durų pažeidimų rizika.

Įsigydami naujus langus ar duris su montavimo paslauga, prekių pristatymo, iškrovimo ir užnešimo į montavimo vietą paslaugas gausite visiškai nemokamai. Duris ir langus taip pat galite įsigyti ir be montavimo – tokiu atveju pasirūpinsime kokybišku pristatymu arba pristatymu su užnešimu, o montavimu pasirūpins patyrę statybininkai arba gaminius sumontuosite patys savo rankomis. Tokiu atveju langus ir duris pristatysime į nurodytą vietą – statybvietę ar įrengiamų namų kiemą.


 

Jei užsisakytus aliuminio, medinius ar plastikinius langus, duris ar balkono stiklinimo sistemas nuspręsite gabenti savo transportu , pirmiausia turėtumėte susipažinti su šių gaminių transportavimo taisyklėmis ir griežtai jų laikytis:

  • Pervežti tokius gaminius nuosavu transportu galima tik specialiai paruoštame padėkle, vertikalioje padėtyje. Jei gaminių gabaritai yra nedideli, juos galima guldyti ir horizontaliai, tačiau draudžiama krauti vieną ant kito.
  • Pervežami gaminiai privalo būti patikimai pritvirtinti prie pagrindo, saugiai sutvirtinti diržais ir tarpusavyje susukti medinėmis lentelėmis.
  • Nauji langai ir durys turi visa plokštuma priglusti prie jiems skirto padėklo ir negali išlįsti už padėklo gabaritų. Transportuojant langus bei duris dideliais atstumais arba kai nauji gaminiai nepriglunda visa plokštuma, tarpus tarp jų reikia perdėti minkšta medžiaga.
  • Transportavimo padėklas turi būti pritvirtintas prie automobilio kėbulo arba jo padėtis turi būti fiksuota kitais transporto priemonėje įmanomais būdais.

 


 

Kiek kainuoja durų ir langų pristatymas? Viskas priklauso nuo to, kokio paslaugų paketo pageidaujate. Vis dėlto, patariame rinktis gaminių pristatymo ir iškrovimo paslaugą su montavimu – taip sutaupysite laiko ir išvengsite papildomų rūpesčių. Atminkite, kad savarankiškai transportuojant gaminius išauga pažeidimų rizika, todėl toks sprendimas gali kainuoti ženkliai daugiau nei pilnas paslaugų paketas.