Aliuminio durys

Aliuminio durysJeigu nusprendėte įsigyti namų duris iš aliuminio, tuomet iš tikrųjų galėsite džiaugtis aukštos kokybės produktu. Aliuminio durys, gaminiai iš šios sistemos padeda pasiekti geriausių rezultatų ne tik funkcijos požiūriu, bet ir beribėmis dizaino galimybėmis.

Energija

Aliuminio durysOptimalias aliuminio durų profilių sistemų termoizoliacines savybes užtikrina didelio tūrio kelių kamerų profiliai. Terminį atskyrimą užtikrinantys izoliaciniai tilteliai kartu su specialiais putplasčio įdėklais ir integruotais sandarinimo elementais dar labiau pagerina termoizoliacines produkto savybes. Termoizoliaciniai užpildai dar geriau užtikrina subalansuotą energijos apykaitą. Kai taupote energiją, - kartu taupote ir pinigus, ir tuomet jaučiatės saugesni.

Saugumas

Aliuminio durysSvarbiausia aliuminio durų savybė - didelis jų medžiagų stabilumas. Dėl šios savybės aliuminio durys geriau apsaugo nuo įsilaužimo. Dar labiau įsilaužėlių "gyvenimą" apsunkinsite, naudodami specialius įsilaužti trukdančius apkaustus. Visai nesvarbu, kokius reikalavimus namų saugumui keliate Jūs: savaime užsifiksuojantis automatinis užraktas, ypatingos formos rankena ir saugus profilinis cilindras - tai tik keli elementai, naudojami visuose mūsų aliuminio duryse.

 

Komfortas

Aliuminio durysAliuminis, kaip medžiaga atsparumo požiūriu - geriausias pasirinkimas. Dėl šios savybės aliuminio produktai yra nejautrūs klimatiniams veiksniams, dėl to jų sistemas labai lengva prižiūrėti, daug rečiau prireikia ir jų einamojo remonto darbų. Dinaminės jungties dėka apsisaugoma nuo durų varčios deformacijos svyruojant aplinkos temperatūroms, o tuo užtikrinama, kad duris butų lengva varstyti visą laiką. Dar daugiau patogumo suteiks papildomai instaliuoti elektriniai valdymo elementai.

Dizainas

Aliuminio durysYra daugybė galimų aliuminio namų durų dizaino variantų. Kadangi durys - labai svarbi bendros namo fasado išvaizdos dalis, tik aliuminio profilių durys suteikia tiek daug naujų galimybių dizaineriui ar architektui. Aliuminiui galima suteikti tiksliai pageidaujamą formą, todėl ši savybė puikiai leidžia realizuoti Jūsų individualias idėjas bei reikalavimus. Šiuo atveju idealiai dera sistemos dizainas ir jos funkcionalumas! Jūs galite rinktis visas spalvas iš RAL paletės spalvyno arba specialius Metallic paviršius. Taip pat- vieną iš efektams naudojamų skirtingo šiurkštumo lakų. Įdomių papildomų durų akcentų gali suteikti specialūs įvairių formų profiliai: „seno namo kontūras“ (AK) ar "minkštųjų linijų kontūras" (SL). Kartu yra ir didelis įvairaus dizaino durų užpildų pasirinkimas. Visa tai suteikia daugiau galimybių paversti savo namų duris pagrindiniu savo namo priekinės pusės akcentu.

Apkaustai

Be viso to gali būti naudojami ir paslėpti durų vyriai. Jų dėka durų atsidarymo pusėje nebematyti vaizdą gadinančios furnitūros, kas lauko durims suteikia dar geresnę išvaizdą. Kuo mažiau trikdančių objektų matyti, tuo labiau galima mėgautis dekoratyvinėmis detalėmis.

Kokius gaminius siūlome?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available
Tai šaltoji stiklinimo sistema
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Image is not available
Tai šiltoji stiklinimo sistema
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

aliuminio-durys.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 46% - 3951 balsai
46%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU