Atsiliepimai

Eglė. 2021-05-06

Labai noriu padėkoti už puikų, profesionalų, greitą ir švariai atliktą darbą bei malonų bendravimą projektų vadybininkei bei meistrams. Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi, kiekvieną kartą esu labai patenkinta darbo kokybe, dėkinga už profesionalius patarimus. Rekomenduoju visiems.

Artūras. 2021-03-16

Norėčiau padėkoti vadybininkei Poniai Irmai, už išsamų informacijos pateikimą, malonų bendravimą. Taipogi norėčiau padėkoti meistrams, už kokybiškai atliktą darbą. Labai likau patenkintas visos Jūsų komandos darbu. Linkiu sėkmės darbuose !

Jonas. 2020-12-24

Likau labai patenkintas, jūsų darbuotojų darbu, labai dėkoju vadybininkei Linai už malonų bendravimą, o meistrams už gerai atliktą darbą.

Loreta. 2020-10-11

Norėčiau padėkoti visai komandai: p. Irmai už malonų bendravimą ir atsakymus į rūpimus klausimus, langų montuotojams už kruopštų ir tvarkingą darbų atlikimą, p. Valerijui už kokybišką apdailą. Būtinai rekomenduosiu jus ir kitiems. Sėkmės visam kolektyvui.

Violeta. 2020-09-16

Noriu padėkoti vadybininkei p. Irmai už labai malonų, gražų bendravimą. Smagu, kad viskas įvykdoma sutartu laiku ir randami bendri sprendimai. Sėkmės tolimesniuose darbuose :)

Vilma. 2020-09-09

Noriu padėkoti visai Langų sistemų komandai, vadovei Irmai, o ypač už labai kokybišką darbą apdailos meistrui Valerijui.

Vilgaudas. 2017-10-03

Likau labai patenkintas maloniu administracijos darbu, vien dėl galimybės derinti atvykimą ir po darbo laiko. Meistrai taip pat puikiai ir greitai atliko darbą, svarbiausia švariai. Dėkoju!

Inga. 2017-11-21

Ačiū už kokybiškai ir greitai atliktus darbus. Tikrai Jus pasirinksiu sekančiam projektui ir rekomenduosiu savo draugams. Gerų darbų.

Giedrius. 2018-02-01

Noriu padėkoti pardavimų vadybininkei už kokybiškus langus bei rūpestį. Taip pat dėkoju langų montuotojams už kruopščiai bei švariai atliktus montavimo darbus. Super! Rekomenduoju.

Ričardas. 2018-02-28

Didelis ačiū už patarimus, rekomendacijas, renkantis langus namams. Likome labai patenkinti paslaugumu, operatyvumu, maloniu bendravimu, gaminių ir montažo kokybe.

Laura. 2018-04-10

Norim padėkoti už ypatingai kruopštų bei atsakingą meistrų darbą keičiant langus bei vadybininkėms su kuriomis buvo lengva ir paprasta bendrauti ir surasti tinkamą sprendimą!

Parašykite atsiliepimą