Atsiliepimai

Tamara 2021-09-06

Sveiki. Noriu padėkoti jūsų firmos meistrui Igoriui už puikų darbą. Meistras dirba labai greitai, kokybiškai, labai mandagiai ir profesionaliai. Ačiū.

Giedre 2021-07-31

Pagaliau turiu naujus langus - ir medinį, ir plastikinį. Malonu buvo bendrauti su vadybininke Ingrida, meistrų darbas keičiant langus ir atliekant apdailą - taip pat be priekaištų, jie tikri savo darbo žinovai. Esu visiškai patenkinta rezultatau. Labai ačiū ir sėkmės.

Laura 2021-07-21

Noriu padėkoti LANGŲ SISTEMOMS. Stiklinom balkoną. Konsultantas tikrai patarė,kas geriau ir praktiškiau. Langus pagamino per žymei trumpesnį laiką,nei numatyta sutartyje. Langus vyrukai sumontavo greitai ir kokybiškai. Ačiū vadybininkei Irmai. Sekmės Jūsų įmonei.

Regina 2021-07-08

Puikus kolektyvas surinktas : Ingrida (vadybininkė), Alvidas( matuotojas), aliuminio balkono sistemą kruopščiai pastatė meistrai. Aš antrą kartą naudojuosi šios firmos paslaugomis ir esu patenkinta atliktais darbais.

Larisa 2021-05-27

Noriu padėkoti visai komandai už greitą ir kokybiškai atlikta darbą!

Eglė. 2021-05-06

Labai noriu padėkoti už puikų, profesionalų, greitą ir švariai atliktą darbą bei malonų bendravimą projektų vadybininkei bei meistrams. Jau nebe pirmą kartą kreipiuosi, kiekvieną kartą esu labai patenkinta darbo kokybe, dėkinga už profesionalius patarimus. Rekomenduoju visiems.

Artūras. 2021-03-16

Norėčiau padėkoti vadybininkei Poniai Irmai, už išsamų informacijos pateikimą, malonų bendravimą. Taipogi norėčiau padėkoti meistrams, už kokybiškai atliktą darbą. Labai likau patenkintas visos Jūsų komandos darbu. Linkiu sėkmės darbuose !

Jonas. 2020-12-24

Likau labai patenkintas, jūsų darbuotojų darbu, labai dėkoju vadybininkei Linai už malonų bendravimą, o meistrams už gerai atliktą darbą.

Loreta. 2020-10-11

Norėčiau padėkoti visai komandai: p. Irmai už malonų bendravimą ir atsakymus į rūpimus klausimus, langų montuotojams už kruopštų ir tvarkingą darbų atlikimą, p. Valerijui už kokybišką apdailą. Būtinai rekomenduosiu jus ir kitiems. Sėkmės visam kolektyvui.

Violeta. 2020-09-16

Noriu padėkoti vadybininkei p. Irmai už labai malonų, gražų bendravimą. Smagu, kad viskas įvykdoma sutartu laiku ir randami bendri sprendimai. Sėkmės tolimesniuose darbuose :)

Vilma. 2020-09-09

Noriu padėkoti visai Langų sistemų komandai, vadovei Irmai, o ypač už labai kokybišką darbą apdailos meistrui Valerijui.

Vilgaudas. 2017-10-03

Likau labai patenkintas maloniu administracijos darbu, vien dėl galimybės derinti atvykimą ir po darbo laiko. Meistrai taip pat puikiai ir greitai atliko darbą, svarbiausia švariai. Dėkoju!

Inga. 2017-11-21

Ačiū už kokybiškai ir greitai atliktus darbus. Tikrai Jus pasirinksiu sekančiam projektui ir rekomenduosiu savo draugams. Gerų darbų.

Giedrius. 2018-02-01

Noriu padėkoti pardavimų vadybininkei už kokybiškus langus bei rūpestį. Taip pat dėkoju langų montuotojams už kruopščiai bei švariai atliktus montavimo darbus. Super! Rekomenduoju.

Ričardas. 2018-02-28

Didelis ačiū už patarimus, rekomendacijas, renkantis langus namams. Likome labai patenkinti paslaugumu, operatyvumu, maloniu bendravimu, gaminių ir montažo kokybe.

Parašykite atsiliepimą