Apvali Balkonų Sistema

Apvali balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio – jūsų saugumui bei komfortui. Apvali aliuminio sistema, kaip ir sustumiama sistema, yra mažiau praktiška, lyginant su stumdomomis sistemomis, nes sistemos varčios užima dalį vidinės balkono erdvės, pačios konstrukcijos kraštuose, ir šios sistemos nėra galimybės montuoti balkonuose, kuriuose yra per maži sienų angokraščiai. Šią sistemą taip pat gana patogu prižiūrėti, nes valant nereikia aukštai lipti: stumdomos dalys lengvai ir patogiai išsikelia, o stiklus išplovus, jos nesudėtingai įsistato atgal. Apvalias balkonų sistemas nerekomenduojama montuoti mažus vaikus auginančių šeimų balkonuose – varčios neužsirakina, tad išauga nelaimingų atsitikimų rizika. Apvali balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio yra patvari ir ilgaamžė, nes aliuminis atsparus deformacijoms, įprastai atsirandančioms nuo temperatūrų svyravimo bei oro permainų.

Naudinga informacija

Apvalios balkonų stiklinimo sistemos privalumai ir trūkumai

Apvali balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio – jūsų saugumui bei komfortui. Apvali aliuminio sistema, kaip ir sustumiama sistema, yra mažiau praktiška, lyginant su stumdomomis sistemomis, nes sistemos varčios užima dalį vidinės balkono erdvės, pačios konstrukcijos kraštuose, ir šios sistemos nėra galimybės montuoti balkonuose, kuriuose yra per maži sienų angokraščiai. Šią sistemą taip pat gana patogu prižiūrėti, nes valant nereikia aukštai lipti: stumdomos dalys lengvai ir patogiai išsikelia, o stiklus išplovus, jos nesudėtingai įsistato atgal. Apvalias balkonų sistemas nerekomenduojama montuoti mažus vaikus auginančių šeimų balkonuose – varčios neužsirakina, tad išauga nelaimingų atsitikimų rizika.

Apvali balkonų stiklinimo sistema: kodėl verta rinktis?

Apvalią balkonų stiklinimo sistemą verta rinktis dėl paprastos priežiūros ir patogaus naudojimo. Lengvai reguliuojamas oro srautas padės užtikrinti tinkamą patalpų ventiliavimą.

Kiek kainuoja apvali balkono stiklinimo sistema?

Apvali balkonų stiklinimo sistemos kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių stiklinimą pasirinksite bei kiek pageidausite įmontuoti šoninių langų. Sužinoti tikslią apvalios balkonų stiklinimo sistemos kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.