Balkonų Stiklinimas Aliuminiu

Aliuminė balkonų stiklinimo sistema – modernus sprendimas tiek privatiems, tiek daugiabučiams namams. Balkonų stiklinimas rėminėmis aliuminio konstrukcijomis dažnai dar vadinamas šaltu stiklinimo būdu. Tokios sistemos bene didžiausias privalumas yra jos kaina. Estetiškai ir šiuolaikiškai atrodantys langai bei durys dažnai kainuoja mažiau nei plastikinės sistemos. Be to, sistema lengva, todėl sumontavus neapkrauna pastato konstrukcijos papildomu dideliu svoriu ir tinka net mažiems, siauriems bei daiktų prikrautiems balkonams, todėl tai idealus variantas senesnių, nerenovuotų daugiabučių gyventojams. Aliuminis yra atsparus temperatūrų svyravimas ir oro permainoms, todėl net per daugelį metų nesideformuoja bei nekeičia spalvos ir kitų fizinių savybių. Tai puiki investicija tiems, kurie ieško ilgaamžių sprendimų, kurių nereikia papildomai dažyti, anoduoti bei kitaip paildomai prižiūrėti.

Naudinga informacija

Aliuminės balkono stiklinimo sistemos privalumai ir trūkumai

Aliuminė balkonų stiklinimo sistema dažnai pasirenkama dėl patrauklios kainos. Pigesnė nei plastikinė sistema atrodo šiuolaikiškai ir estetiškai, tad puikiai tinka tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams. Priešingai nei plastikinė, aliuminė stiklinimo sistema puikiai tinka mažiems, siauriems ar daug daiktų talpinantiems balkonams bei nesudaro didelio svorio pastato konstrukcijoms. Būtent todėl tai yra idealus variantas nerenovuotų daugiabučių gyventojams. Aliuminis nesideformuoja, nes yra atsparus temperatūrų pokyčiams. Tiesa, aliuminio sistema nerekomenduojama tiems, kurie balkono erdvę planuoja paversti gyvenamu plotu – tokiu atveju verčiau rinktis šiltesnę, geriau garsą izoliuojančią ir saugesnę plastikinę sistemą.

Balkonų stiklinimas aliuminiu: kodėl verta rinktis?

Aliuminę balkonų stiklinmo sistemą verta rinktis dėl jos patrauklios kainos ir šiuolaikiškos bei estetiškos išvaizdos. Be to, tai idealus sprendimas mažiems ir siauriems balkonams, kuriuose nėra galimybės montuoti palstikinės sistemos. Aliuminis atsparus deformacijoms, todėl tokia sistema yra ilgalaikė ir patikima.

Kiek kainuoja aliuminės balkono stiklinimo sistema?

Aliuminės balkonų stiklinimo sistemos kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių stiklinimą pasirinksite bei kiek pageidausite įmontuoti šoninių langų. Sužinoti tikslią aliuminės balkonų stiklinimo sistemos kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.