Balkonų Stiklinimas Plastiku

Plastikinė balkonų stiklinimo sistema – vienas populiariausių balkonų sandarinimo būdų. Daugelį metų išliekanti populiari ir lūkesčius dažnai pranokstanti sistema dažnai dar vadinama šiltąja sistema, nes įstiklinus balkona plastikiniais langais bei durimis jau netrukus pastebimas temperatūros svyravimų sumažėjimas. Puikios termoizoliacinės savybės dažnais atvejais leidžia balkoną paversti papildoma gyvenamąja erdve. Ne mažiau svarbu ir tai, kad plastikinė sistema puikiai izoliuoja garsą, todėl namuose ilsėtis galėsite kur kas ramiau ir visiškai be jokių pašalinių garsų. Tiesa, geras sistemos sandarumas vis tik užtikrina ir ypač geras vėdinimo galimybes. Patogiai atsidarantys langai bei mikroventiliacija užtikrina lengvai reguliuojamą oro srautą bei padeda užkirsti kelią besikaupiančiai drėgmei ir pelėsio atsiradimo rizikai. Geras vėdinimas taip pat padės išvengti alerginių reakcijų bei ore besikaupiančių dirgiklių.

Naudinga informacija

Plastikinės balkono stiklinimo sistemos privalumai ir trūkumai

Plastikinė balkonų stiklinimo sistema sumažina temperatūros svyravimus balkone bei puikiai izoliuoja šilumą, todėl palaipsniui mažėja šildymo išlaidos. Be to, ji gerai izoliuoja ir garsą, tad jūsų poilsis namuose taps pastebimai ramesnis bei kokybiškesnis. Įstiklinę balkoną turėsite daugiau gyvenamosios erdvės bei galėsite produktyviau išnaudoti balkono erdvę ten laikydami rečiau naudojamus daiktus ar kitą namų apyvoką. Įstiklintas balkonas taip pat padidina ir jūsų namų saugumą, net ilgapirščiams įsiveržti pro sistemą tampa praktiška neįmanoma. Tiesa, svarbu paminėti tai, kad plastikinė balkonų stiklinimo sistema netinka itin mažiems ar daiktais apkrautiems balkonams, nes į vidų atsidarantys langai neleis tinkamai naudotis erdve. Be to, stiklinant nerenovuotų daugiabučių balkonus taip pat gali kilti klausimas, ar konstrukcija atlaikys papildomą svorį. Tokiu atveju derėtų pasitarti su architektu ar namo priežiūros įmonės inžinieriumi.

Plastikinė balkono stiklinimo sistema: kodėl verta rinktis?

Plastikinę balkonų sistemą verta rinktis dėl itin gerų garso ir šilumos izoliacijos savybių. Be to, praplėsite gyvenamąją erdvę – šiltame ir jaukiame balkone galėsite įkurti poilsio ar žaidimų zoną. Plastikinė balkonų stiklinimo sistema taip pat padidina būto saugumą, nes ilgapirščiams darbą apsunkina patvarios ir ilgaamžės konstrukcijos.

Kiek kainuoja plastikinė balkono stiklinimo sistema?

Plastikinės balkonų stiklinimo sistemos kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių stiklinimą pasirinksite bei kiek pageidausite įmontuoti šoninių langų. Sužinoti tikslią plastikinės balkonų stiklinimo sistemos kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.