Stumdoma Balkonų Sistema

Stumdoma balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio – tai populiariausias ir praktiškiausias būdas apstiklinti jūsų balkoną. Stumdoma sistema, skirtingai nei varstoma, užtikrina daugiau erdvės stiklinamose patalpose ir patogesnį naudojimą, nes sistemos varčios neužima vidinės balkono erdvės. Dviem kryptimis judančios varčios taip pat užtikrina lengvai reguliuojamą vėdinimo kryptį, oro srautą bei intensyvumą. Stumdoma balkonų stiklinimo sistema puikiai tiks ir šeimoms, auginančioms mažus vaikus, nes sistemos varčios turi užrakinimo galimybę ir, jums pageidaujant, gali būti komplektuojama kartu su užrakinamomis rankenomis. Stumdomos sistemos dažnai pasirenkamos ir dėl jų paprastos priežiūros. Judančios dalys patogiai išsiima, todėl nereikia aukštai lipti norint nuvalyti langus. Nuplovus stiklus visas dalis atgal sudėsite taip pat nesudėtingai.

Naudinga informacija

Stumdomos balkonų stiklinimo sistemos privalumai ir trūkumai

Stumdoma balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio yra labai patogi ir praktiška atveriant, nes sistemos varčios neužima vietos balkono vidinėje erdvėje. Laisvai judančios varčios užtikrina lengvą oro srauto reguliavimą, o išsiimančios dalys – paprastą priežiūrą. Nuvalę langus juos atgal sudėsite taip pat paprastai. Užrakinamų rankenų galimybė pasitarnaus namuose augintantiems mažus vaikus – jūsų šeimos saugumas yra svarbiausia.

Stumdoma balkonų stiklinimo sistema: kodėl verta rinktis?

Paprastai prižiūrima, patogi bei daug vietos neužimanti stumdoma balkonų stiklinimo sistema idealiai tiks norintiems užtikrinti gerą vėdinimą stiklinamose patalpose.

Kiek kainuoja stumdoma balkono stiklinimo sistema?

Stumdoma balkonų stiklinimo sistemos kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių stiklinimą pasirinksite bei kiek pageidausite įmontuoti šoninių langų. Sužinoti tikslią stumdomos balkonų stiklinimo sistemos kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.