Sulenkiama Balkonų Sistema

Sulenkiama balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio – tai puiki stiklinimo alternatyva jūsų balkonui, terasai ar kitai namų erdvei. Tokio tipo sistemas patariama rinktis didesnius bei erdvesnius balkonus turintiems žmonėms, nes sistemos varčios užima dalį vidinės balkono erdvės. Dviem kryptimis judančios varčios taip pat užtikrina lengvai reguliuojamą vėdinimo kryptį, oro srautą bei intensyvumą. Stumdomos sistemos dažnai pasirenkamos ir dėl jų paprastos priežiūros. Judančios dalys patogiai išsiima, todėl nereikia aukštai lipti norint nuvalyti langus. Nuplovus stiklus visas dalis atgal sudėsite taip pat nesudėtingai. Tiesa, jei jūsų šeimoje yra mažų vaikų, verčiau rinkitės stumdomą sistemą, nes sustumiama neturi užrakinimo galimybės, o taip išauga nelaimingų atsitikimų namuose rizika. Sulenkiama balkonų stiklinimo sistema iš aliuminio yra patvari ir ilgaamžė, nes aliuminis atsparus deformacijoms, įprastai atsirandančioms nuo temperatūrų svyravimo bei oro permainų.

Naudinga informacija

Sulenkiamos balkonų stiklinimo sistemos privalumai ir trūkumai

Dviguba sulenkiama balkonų stiklinimo sistema – puikus sprendimas ieškantiems alternatyvių balkono stiklinimo būdų. Sulenkiama aliuminio sistema, kaip ir sustumiama sistema, yra mažiau praktiška, lyginant su stumdomomis sistemomis, nes sistemos varčios užima dalį vidinės balkono erdvės. Dvigubos sulenkiamos aliuminio sistemos varčios taip pat laisvai juda dviem kryptimis, todėl labai patogu patogu valdyti oro srautą, patenkantį į vidų. Paprasta yra ir šios sistemos priežiūra – judančios dalys paprastai išsiima, o nuplovus stiklus nesudėtinga jas sudėti atgal. Tiesa, sistema nerekomenduojama šeimoms, auginančioms mažus vaikus, nes nėra varčių užrakinimo galimybės.

Sulenkiama balkonų stiklinimo sistema: kodėl verta rinktis?

Paprastai prižiūrima, patogi bei daug vietos neužimanti sulenkiama balkonų stiklinimo sistema idealiai tiks norintiems užtikrinti gerą vėdinimą stiklinamose patalpose.

Kiek kainuoja sulenkiama balkono stiklinimo sistema?

Sulenkiama balkonų stiklinimo sistemos kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių stiklinimą pasirinksite bei kiek pageidausite įmontuoti šoninių langų. Sužinoti tikslią sulenkiamos balkonų stiklinimo sistemos kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.