Fasadinis stiklinimas

Fasadinis stiklinimas aliuminiu – estetiškas ir praktiškas sprendimas tiek viešiesiems pastatams, tiek privatiems namams. Tvirtas, ilgaamžis ir aplinkos poveikiui atsparus aliuminis užtikrina komfortą pastato viduje, o eksterjerui suteikia minimalistinio tono. Bene daugiausia klientų fasadų stiklinimą aliuminiu renkasi dėl nesudėtingo šios sistemos montavimo ir kitų pagrindinių savybių –saugumo, lengvumo ir patikimumo. Dar vienas svarbus faktorius – lengva tokios sistemos priežiūra. Ją nesudėtinga valyti, o mechanizmai visuomet gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl užtikrintai tarnauja ilgus metus. Be to, aliuminio sistemas nesunku priderinti prie įvairaus stiliaus interjero – plati rėmų spalvų gama leidžia neribotai kurti svajonių namus. Nedarantys kompromisų dėl komforto fasado stiklinimą aliuminiu taip pat renkasi gerų termoizoliacinių savybių, kurios atitinka net reikliausių klientų lūkesčius. Taip sumažinamos energijos suvartojimo išlaidos ir užtikrinamas idealus komforto lygis kiekviename būste. Atraskite stiklinimo aliuminiu privalumus – saugius, ilgaamžius bei patikimus sprendimus savo namams.

Naudinga informacija

Fasadinio stiklinimo privalumai ir tūkumai

Fasadų stiklinimo aliuminiu yra pakankamai saugios ir palyginti lengvos. Be to, didelis privalumas yra ir pačių stiklų estetinė išvaizda, harmoningai užbaigianti tiek pastato interjerą, tiek eksterjerą Reikėtų nepamiršti, kad tokios konstrukcijos šilumos izoliacijos lygis yra gerokai žemesnis dėl paprasto vienos kameros dvigubo stiklo lango. Taip pat energijos taupymo savybės tiesiogiai priklauso ir nuo konstrukcijos kokybės bei paties aliuminio profilio ir naudojamų jungiamųjų detalių.

Kiek kainuoja aliuminio stiklo fasadai?

Aliuminio stiklo fasado kaina priklauso nuo to, kokių matmenų sistema jums yra reikalinga. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių fasadą pasirinksite bei kiek ir kokių skirtingų matmenų stiklų nuspręsite įmontuoti. Sužinoti tikslią aliuminio stiklo fasado kainą galite pasinaudoję patogia skaičiuokle internete.