Durų ir langų pristatymas

Naujų langų, durų ar balkonų stiklinimo konstrukcijos kaina sudaro tik dalį visos langų keitimo projekto kainos. Keičiant senus medinius, plastikinius ar aliuminio gaminius naujais, gana ženkli kainos dalis tenka konstrukcijų montavimo paslaugai bei montavimo medžiagoms. Nepamirškite, jog šiuos dalykus vadybininkai taip pat įtrauks į galutinę projekto sąmatą.

Durų ir langų pristatymasJei statotės ar renovuojatės namą ir esate sutarę, jog naujus langus ir duris Jums sumontuos aukštos kvalifikacijos statybininkai montuotojai, arba patys galite kokybiškai susimontuoti savo gaminius, tai perkant naujus plastikinius, medinius ar aliuminio gaminius pas mus, pirkti montavimo paslaugų nebūtina. Kiekvienas gamintojas skirtingai traktuoja Pirkėjo teisę užsisakytus gaminius instaliuotis pačiam, todėl durų ir langų pristatymas - dar viena paslauga, apie kurią privalu pagalvoti. Daugumoje atvejų ne gamintojo arba jo įgaliotų atstovų sumontuoti nauji langai ar durys praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą. To priežastis - daugiau nei 90 procentų visų langų defektų atsiranda dėl netinkamos arba nekvalifikuotai atliktos montavimo paslaugos. Nekokybiškai atlikta montavimo paslauga - tai ne tik beprasmiai prarandama patalpų šiluma, tačiau dažnai ir nepataisomai sugadintas naujas plastikinis, medinis arba aliuminio gaminys.

Perkant pas mus naujus gaminius su montavimo paslauga, gaminių pristatymas, iškrovimas ir užnešimas į montavimo vietą atliekamas nemokamai. Jei visgi nusprendėte pirkti naujus medinius, plastikinius ar aliuminio langus ir duris be montavimo paslaugos - mes galime pasiūlyti Jums gaminių pristatymo arba gaminių pristatymo su užnešimu paslaugas. Tokiu atveju užsakyti nauji gaminiai bus pristatyti į Jūsų nurodytą vietą: statybvietę ar namų kiemą.

Jei savu užsisakytus aliuminio, medinius ar plastikinius langus ir duris ar balkonų stiklinimo konstrukcijas planuojate transportuoti savo transportu, turite susipažinti su šių gaminių transportavimo taisyklėmis ir jų griežtai laikytis. Transportuojant tokius gaminius Jūsų transportu yra reikalaujama, kad jis būtų specialiai paruoštas, jame įrengtas specialus padėklas. Nauji gaminiai turi būti transportuojami vertikalioje padėtyje. Jeigu gaminiai yra nedideli ir transportuoti reikia netoli, tik tuomet juos galima guldyti ir horizontaliai, bet jokiu būdu nekraunant vieno ant kito. Tam, kad nauji gaminiai neapsibraižytų ir neapsidaužytų, jie turi būti saugiai sutvirtinti diržais, arba tarpusavyje susukti medinėmis lentelėmis, taip pat jie turi būti patikimai pritvirtinami prie pagrindo. Nauji langai ir durys prie jiems skirto padėklo turi priglusti visa plokštuma ir neišlysti už padėklo gabaritų. Transportuojant langus bei duris dideliais atstumais arba kai nauji gaminiai nepriglunda visa plokštuma, tarpus tarp jų reikia perdėti minkšta medžiaga. Transportavimo padėklas turi būti pritvirtintas prie automobilio kėbulo arba jo padėtis turi būti fiksuota kitais transporto priemonėje įmanomais būdais.

Kiek kainuoja durų ir langų pristatymas? Viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkto paslaugų paketo. Tačiau mes visada patariame: rinkitės gaminius su montavimo paslauga, ir neapkraukite savęs papildomomis naujų gaminių pristatymo, iškrovimo bei užnešimo užduotimis. Laikas ir pinigai, išleisti šių darbų organizavimui ir atlikimui - gali tapti didesnėmis sąnaudomis, nei kad viską pirkti iš vienų rankų. Jei dėl statybos eigos reikalavimų naujų langų bei durų montavimo-instaliavimo darbus tenka patikėti trečiajai šaliai - gaminių pristatymo ir užnešimo paslaugą galite užsisakyti ir pas mus. Prisiminkite, kad šių gaminių transportavimui atitinkančios transporto priemonės paieška, paruošimas ir rizika, prisiimta šiuos gaminius transportuojant - gali kainuoti ženkliai brangiau, nei kad pristatymo paslauga, perkama tiesiogiai iš langų ar durų gamintojo.

Durų ir langų pristatymas. Mūsų siekis – gaminti langus ir duris, kuriais Jūs būtumėte visiškai patenkinti. Pagaminsime Jūsų užsakytas konstrukcijas ir pristatysime jas į nurodytą vietą: statybos aikštelę ar Jūsų namų kiemą greitai, saugiai ir patikimai. Jums reikės tik nurodyti, kur saugiai juos iškrauti!

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

gaminiu-pristatymas.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 57% - 2052 balsai
57%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU