Naujų durų ir langų montavimas

Vienas svarbiausių rodiklių, lemiančių nepriekaištingą naujo gaminio: lango, durų ar balkonų stiklinimo sistemos kokybę ir garantuojantis tinkamą bei ilgalaikį jo tarnavimą - kokybiškas naujų durų ir langų montavimas, nuo kurio, specialistų teigimu, priklauso beveik 80 proc. konstrukcijos kokybės.

Naujų durų ir langų montavimasKokybiškas langų, durų ar balkonų stiklinimo konstrukcijų montavimas turi labai didelę įtaką Jūsų pastato energijos taupymui. Naudojant šiuolaikines, pažangias statybines - termoizoliacines medžiagos, galima ženkliai sumažinti šilumos nuostolius. Montavimo darbų tikslas - užtikrinti visišką pastato jungčių izoliaciją. Tai galima pasiekti praktiškai su visomis šiuo metu parduodamomis montavimo medžiagomis, tačiau ne visos šios medžiagos lieka vienodai veiksmingos, bėgant laikui. Daugumos senos statybos namų problema − nepakankama patalpų ventiliacija ir oro juose kaita. Tokiame pastate atlikus naujų, visiškai sandarių langų ar durų sumontavimą, laukui bėgant ženkliai padidėja oro drėgnumas. Perteklinė drėgmė nusėda ant šaltesnių išorinės sienos paviršių, susigeria į montavimo putas, tuo stipriai sumažindama montavimo putų šilumos izoliacijos savybes. Rezultate sumažėja lango rėmo ir sienos sujungimo šiluminė varža, atsiranda ženklus šilumos nuotėkis, dar labiau padidėja drėgmė, aplink langus ar duris atsiranda pelėsių ir apdailos irimo požymių. Galiausiai, dėl netinkamai pasirinktų langų montavimo medžiagų arba šios paslaugos teikėjų, kyla daug nepatogumų šiuos gaminius, langus ar duris, eksploatuojant.

Teisingas montavimas - tai naujų durų ir langų montavimas, pagal principą: iš vidaus sandariau nei iš išorės. Montavimo sujungimo užsandarinimas iš pastato vidaus pusės turi užkirsti kelią vandens garų patekimui į lango sujungimo vidų. Taip pat būtina padaryti viską, kad garai per vidinę siūlę iš kambario nepatektų į montažinę siūlę, sandarinimo putas, taip sunaikindami šios medžiagos termoizoliacines savybes. Montavimo sujungimo išorinėje pusėje - viskas priešingai. Per didelis sandarumas neturi „uždaryti“ vandens garų sujungimo vietoje, nes norint išsaugoti poliuretano putų termoizoliacines savybes, reikia jas saugoti nuo drėgmės ir garų, ir jei jau drėgmė ten papuolė - turi likti vieta, jai išgaruoti į išorę. Kitas svarbus veiksnys, ženkliai sumažinantis montavimo putų ilgaamžiškumą - tai UV spinduliai. Atlikus naujų langų ar durų montavimo darbus, privalu kaip galima greičiau atlikti ir angokraščių apdailą, nes tai vienintelis būdas tinkamai apsaugoti montavimo medžiagas nuo perteklinės drėgmės, UV spindulių ir taip pasiekti aukščiausią savo gaminių hermetiškumą bei termoizoliacines savybes.

Užsakovui, užsakiusiam montavimo darbus be angokraščių apdailos darbų, lieka pareiga šiuos darbus atlikti savarankiškai. Montavimo siūlė, palikta kelis mėnesius tiesioginių UV spindulių ir lietaus poveikyje - praranda iki 50 procentų savo termoizoliacinių savybių. Tolesnis šios siūlės sandarumas ir patikimumas - pačio užsakovo rūpestis, nes ši žala padaryta ne dėl langų gamintojo ar montuotojų kaltės. Tiesioginiam atmosferos poveikiui palikta montavimo siūlė netenka garantijų, nes tai grubiai pažeidžia garantinio aptarnavimo ir gaminių eksploatacijos sąlygas. Nerizikuokite savo naujai nupirktų langų ar durų kokybe - gaminių montavimo ir angokraščių apdailos darbus patikėkite profesionalams!

Dar vienas ir gana dažnas netinkamai atlikto langų ar durų montavimo keliamas rūpestis – blogai užsiveriantys ar atsiveriantys gaminiai. Retais atvejais tai galima ištaisyti, atlikus papildomą langų ar durų furnitūros reguliavimą. Praktiškai visos šiuolaikinės apkaustų sistemos turi nedideles nuokrypio ribas, skirtas tinkamai sureguliuoti gaminių varčias, kai jos neženkliai pasėda dėl natūralaus išorinių sienų judėjimo. Toks reguliavimas gali būti puikiu sprendimu, jei apkaustuose esančių reguliavimo taškų laisvumo užtenka, tinkamam gaminio sandarumui ir funkcionalumui pasiekti. Kai varčių reguliavimas nepadeda, nes gaminys pasėjo daugiau, nei leidžia reguliavimo taškų tolerancija arba kai gaminys sumontuotas netinkamai, ne pagal gulsčiuką, tada vienintelis likęs sprendimas - šių gaminių demontavimas ir kokybiškas permontavimas.

Kiek kainuoja naujų durų ir langų montavimas? Mes savo klientams visada siūlome rinktis pilną paslaugų paketą, ir patariame netaupyti, pasirenkant pigesnius ar mažiau kvalifikuotus montavimo darbų specialistus. Daugiau nei 80 procentų visų nusiskundimų, kylančių naudojantis naujai įsigytais langais, durimis ar balkonų stiklinimo sistemomis, visiškai nepriklausomai nuo šių konstrukcijų gamintojo ir kyla tik dėl netinkamo šių gaminių montažo. Mes rekomenduojame pirkti viską "iš vienų rankų", ir Jums nereikės rūpintis naujų gaminių, langų ar durų, eksploatacija.

Esame tikri: daugumą situacijų bus galima išspręsti, jeigu paskambinsite mums! Išsikvieskite mūsų techninį konsultantą langų, durų ar balkonų stiklinimo sistemų angų išmatavimui arba atsiųskite mums savo pageidaujamų gaminių matmenis. Mes paruošime techninį projektą-sąmatą, susisieksime su Jumis ir pranešime, kiek kainuos Jūsų gaminiai ir kokybiškai atliktos jų montavimo paslaugos!

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

gaminiu-sumontavimas.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 74% - 3131 balsai
74%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU