Balkonų Stiklinimo Kainos

Balkonų stiklinimo kaina paprastai priklauso nuo daugybės veiksnių, tokių kaip sistemos dydis, sistemos varstymo tipas, taip pat ir medžiagos, iš kurių gaminami langai bei durys. Pasinaudoję balkonų stiklinimo kainos skaičiuokle, galėsite sužinoti preliminarią jus dominančių darbų kainą.

Balkonų stiklinimo kaina kone labiausiai priklauso nuo dydžio – nuo to priklauso, kiek langų ir durų teks montuoti, kokie bus jų matmenys. Taip pat svarbų vaidmenį atlieka ir medžiaga – šiuo metu dažniausiai naudojamos dvi balkonų stiklinimo sistemos yra aliuminė ir plastikinė. Ieškantiems energetiškai efektyvių sprendimų ir norintiems kurti šiltą bei jaukią atmosferą namuose, rekomenduojama rinktis plastikines varstomas sistemas. Na, o jeigu balkoną ketinate naudoti kaip daiktų laikymo vietą ir šildyti šios patalpos neplanuojate, verčiau apsvarstykite aliuminio sistemą – ji paprastai yra pigesnė, tačiau neužtikrina tobulos šiluminės ir garso izoliacijos.

Balkonų stiklinimo kaina taip pat priklauso ir nuo to, kokio tipo sitemą renkatės – varstomą, stumdomą, sustumiamą, sulenkiamą ar apvalią. Nuo to, žinoma, priklauso ne tik kaina, bet ir jūsų pačių komfortas bei saugumas, nes ne visos varčios yra rakinamos – į tai ypatingą dėmesį atkreipti turėtų mažus vaikus auginančios šeimos.