Lauko durų kainos

Lauko durų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: pasirinktos medžiagos, komplektacijos, dydžio ir montavimo paslaugų poreikio. Pasinaudokite lauko durų kainos skaičiuokle ir sužinokite preliminarią savo užsakymo kainą.

Lauko durų kaina, visų pirma, priklauso nuo pasirinktos durų medžiagos. Populiariausios medžiagos, iš kurių gaminamos šios durys, yra medis, PVC (polivinilchloridas), aliuminis ir plienas. Medinės durys gali atrodyti pigesnės, bet jų priežiūra gali reikalauti daugiau pastangų ir lėšų ateityje. PVC, aliuminio ir plieno durys išsyk pareikalaus daugiau išlaidų, tačiau jos yra patvarios, ilgaamžės ir reikalauja kur kas mažiau priežiūros.

Daug lemia ir durų dydis bei komplektacija. Didesni matmenys, ornamentai bei kiti dizaino sprendimai gali gerokai padidinti durų kainą. Be to, jei pageidaujate papildomų funkcijų, pavyzdžiui, stiklinių elementų, specialaus apsauginio sluoksnio arba integruotų saugiklių, tai taip pat gali lemti didesnę lauko durų kainą.

Kaina įprastai priklauso ir nuo to, ar kartu su durimis norite užsisakyti ir montavimo paslaugas. Jeigu ketinate demontuoti senas ir jų vietoje statyti naujas duris, užsisakyti šiuos darbus galite Langų Sistemų tinklapyje – taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir išlaidų.