Stumdomos terasos durys Klaipėdoje

Stumdomos terasos durys Klaipėdoje – sparčiai populiarėjantis sprendimas, leidžiantis kurti šviesius, patogius ir jaukius namus. Pro plačius šio tipo durų stiklus į patalpas patenka kur kas daugiau natūralios šviesos, o namų interjerui išskirtinio charakterio suteikia atsiveriantys gamtos vaizdai.

Apie stumdomų durų Klaipėdoje įsirengimą verta pagalvoti tiems, kurie planuoja įstiklinti terasą, vidinį kiemą, žiemos sodą ar kitas panašaus pobūdžio erdves. Pagal individualius poreikius rinkitės iš keleto galimų varstymo variantų. Štai lygiagrečiai stumdomos-atverčiamos durys pasižymi puikiu sandarumu ir nepriekaištingomis termoizoliacinėmis savybėmis. Tai funkcionalus pasirinkimas, kuris itin pasiteisina šaltuoju sezonu vėdinant patalpas. Svarbu paminėti tai, kad šio tipo durys neturi patalpų vėdinimo atverčiant funkcijos. Tuomet, kai reikalingi dideli gabaritai verta atkreipti dėmesį į pakeliamas-stumdomas terasos duris Klaipėdoje. Svarbus privalumas – itin žemas slenkstis, kuris gali būti beveik sulygintas su grindų paviršiumi.

Durys gaminamos tik iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tvirta jų konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Tai puiki investicija į savo namų jaukumą bei komfortą.

Darbo laikas

I – V: 08.00 – 17.00

 

VI-VII: Nedirbame

Kontaktai

Mainų g. 6, LT-94101 Klaipėda

Tel. nr.: +370 608 95 106

El. paštas: klaipeda@langu-sistemos.lt