Techninė konsultacija

Daugelis pripažįsta, jog naujų langų ar durų pirkimas – tai iššūkis, su kuriuo tenka susidurti pirmą kartą gyvenime. Juo labiau, kad šiuolaikinės durys bei langai - tai sudėtingos statybinės konstrukcijos, kuriose jungiasi naujausios plastiko, stiklo, medienos, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijos, kurias išmanyti nėra taip paprasta. Techninė konsultacija, pokalbis su šios srities specialistais - geriausia išeitis.

Techninė konsultacijaKokie langai ir durys reikalingi Jums? Tokie, kurie tinkamiausi būtent Jūsų būstui. Jei statotės pasyvaus tipo individualų namą, vertėtų rinktis aukščiausios kokybės, tokiai paskirčiai sukurtus plastikinius gaminius: langus ir duris. Jei rengiate kaimo turizmo sodybą ar vertinate natūralumą, tikriausiai pasirinksite iš natūralių medžiagų pagamintus medinius gaminius. Jeigu norite atnaujinti būstą daugiabutyje, praktiškiausi Jums būtų plastikiniai langai. Visai kitokių langų ir juolab durų reikėtų visuomeninės paskirties pastatui: komercinės paskirties statiniui, ligoninei, darželiui ar mokyklai. Jiems, dėl padidinto naudojimo ciklų kiekio, patikimiausia būtų naudoti aliuminio konstrukcijas. Renkantis medinius, aliuminio ar plastikinius langus, reikėtų nepamiršti jų pagrindinės paskirties: langai turi gerai praleisti šviesą, sulaikyti šilumą patalpos viduje, tinkamai atlikti vėdinimo ir ventiliacijos funkciją. Be to, būti tikrai kokybiški bei patvarūs, atsparūs per keturis metų laikus besikeičiančiai oro temperatūrai, saugūs ir sandarūs, kad patikimai saugotų ne tik nuo lietaus ir vėjo, bet ir nuo neprašytų svečių.

Taigi, pasitarus su šios srities specialistais, pirmiausia reikėtų apsispręsti, iš kokios žaliavos turi būti pagaminti Jums reikalingi langai ir durys: mediniai, plastikiniai ar aliuminio. Išsirinkus langų ar durų rūšį, vertėtų pasidomėti galimomis šio gaminio profilio sistemomis, nes ir jos yra kuriamos, atsižvelgiant į skirtingus pastatų tipus, klimato sąlygas, vartotojų poreikius. Sekantis žingsnis – išsiaiškinti, kokios yra galimos apkaustų sistemos, susipažinti su jų skirtumais bei privalumais, palyginti jų tvirtumą bei patikimumą. Langų ir durų kokybę, nepriklausomai nuo to, iš kokios žaliavos jie pagaminti, labiausiai lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, gaminyje panaudoti apkaustai ir montavimo darbai. Net ir geriausi plastikiniai, mediniai ar aliuminio langai ir durys, už kuriuos sumokėsite solidžią sumą, Jūsų nedžiugins, jeigu jie bus netinkamai sumontuoti.

Kad langai ir durys atitiktų gana ilgą Jūsų reikalavimų sąrašą, reikia nesuklysti pasirenkant konstrukcijos profilių sistemą bei stiklo paketų rūšį bei tipą. Kiekvienas stiklo paketas, be jam įprastinės paskirties, gali atlikti ir saulės kontrolės bei saugumo užtikrinimo funkcijas. Atsižvelgiant į labai didelę langų bei durų pasiūlą, visa tai - gana sudėtinga užduotis ne šios srities specialistui. Net ir geriausios profilio sistemos langas nebus sandarus bei kokybiškas, jei jis bus sumontuotas naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas, skubančių arba nepakankamai šiam darbui pasiruošusių žmonių. Taip pat, perkant aukščiausios kategorijos gaminį į senos statybos nerenovuotą daugiabutį namą - Jūs tik išleisite savo pinigus, nepasiekdami šios kainos atitinkančio rezultato.

Mes Jums rekomenduojame: negaiškite laiko aiškinantis specifinius dalykus, jeigu šioje srityje esate naujokas. Techninė konsultacija - puikus būdas sužinoti daugiau, todėl neskubėkite spręsti savarankiškai, bet pasikliaukite šios srities specialistų kompetencija ir patirtimi. Samdykite tik patikimus langų montavimo specialistus, kuriuos rekomenduoja langus Jums parduodanti įmonė.

Kiek kainuoja techninė konsultacija? Susisiekite su mumis arba atvykite į mūsų biurą. Mūsų specialistai, išsiaiškinę Jūsų poreikius, nemokamai patars Jums, kokių konstrukcijų langų Jums reikia ir kodėl. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo.

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

technine-konsultacija.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 65% - 1872 balsai
65%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU