Tinkleliai nuo vabzdžių

tinkleliai nuo vabzdžiųPuikus sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo musių, uodų ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai durims bei langams. Iš šiuolaikinių medžiagų pagaminti tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 proc. efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinkleliai nuo vabzdžių lengvai pritaikomi įvairių formų bei tipų langams ir durims - plastikiniams, mediniams, aliuminio. Tinkleliai gali būti tvirtinami tiek iš išorės, tiek ir iš patalpų vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose. Tinkleliai yra įvairių rūšių, todėl tinkamai pasirinkus, netrukdo įprastai naudotis langais bei durimis.

tinkleliai nuo vabzdžių kainosTinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos, juodos arba rudos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Tinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į kambarį patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą. Patogu ir tai, kad ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio vandens žymių. Na o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad nerūpestingas kačiukas sumanęs neišeis pasivaikščioti per pravirą langą.

Rėminiai tinkleliai

tinklelis nuo vabzdžių rėmelisRėminiai tinkleliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra patys pigiausi. Jie montuojami prie lango su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais ar specialiais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir išmontuoti vasaros sezonui pasibaigus.

Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir prie angos sienoje ar lauko terasoje. Papildomai gali būti tvirtinamas tarpinis šepetėlis, kompensuojantis nelygumus ir neleidžiantis vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.

Ruloniniai tinkleliai

tinklelis nuo vabzdžių roletasŠiuolaikiško dizaino ruloniniai tinkleliai nuo vabzdžių yra tvirtinami stacionariai, tačiau jie lengvai susisuka į kasetę lango viršuje grandinėlės ar spyruoklės pagalba arba pasislepia šone lengvai stumtelėjus - tai ypač patogu lauko durims. Tankaus šepetėlio juostos tinklelio kraštuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą. Nedidelis šio gaminio trūkumas - ruloninis tinklelis neišvengiamai turi aukštą slenkstį apačioje, todėl, jei durys nuolat naudojamos, tai gali sukelti papildomą nepatogumą.

Tinkleliai - durys

Tinkleliai durys - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos lieka nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

Gaminant tinklelį - duris, aukštesnes nei 2000 mm, statmenai aukštesnei kraštinei galima montuoti skersinį profilį, kuris durims suteikia papildomą tvirtumą.

Kokius gaminius siūlome?

Aluplast 4000 Classic

tai klasikiniai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų langų stiklinimui. Šie langai atitinka aukštų standartų techninius reikalavimus, yra klasikinės išvaizdos bei patrauklios kainos. Šie langai užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose.

Aluplast 4000 Classic
Aluplast 4000 Roundline

tai 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio klasikiniai, užapvalintų formų langai, kuriuos renkasi tuomet, kai reikia tiesiog gerų ir kokybiškų langų. Jie tinkami ir daugiabučiams, ir privatiems namams. Šie langai turi gerus techninius duomenis, užapvalintų briaunų išvaizdą bei labai patrauklią kainą.

Aluplast 4000 Roundline
Aluplast Ideal 7000 2D

tai aukštos kokybės, klasikinės išvaizdos, 6 kamerų, 85/85 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šaltesnio klimato daugiabučių namų apstiklinimui. Šie langai turi aukščiausius techninius duomenis, puikią termo ir garso izoliaciją, įprastinę išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Aluplast Ideal 7000 2D
Veka PerfectLine

tai naujos kartos 5 kamerų ir 70 milimetrų pločio langų standartas, puikiai tinkantys tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų apstiklinimui. Šie Veka langai dėl savo aukštos kokybės medžiagų yra patikimi bet kokiomis klimato sąlygomis.

Veka PerfectLine
Veka AlphaLine Plus

tai unikalūs, išskirtinės išvaizdos, 6 kamerų, 90/84 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai dėl trigubos sandarinimo sistemos ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka AlphaLine Plus
Veka SoftLine 82

tai unikalūs, naujos kartos, išskirtinės išvaizdos, 7 kamerų, 82 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys šiaurinio klimato privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, kuri ženkliai padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo ir itin sumažina šilumos nuostolius.

Veka SoftLine 82
KBE 70 su orlaide

tai 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, su tradicine, kitaip dar vadinama tarybine orlaide. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, ieškantiems ekonomiško sprendimo ir pageidaujantiems geresnių vėdinimo galimybių. Tai plastikiniai langai užsakovui, vertinančiam tradicijas.

KBE 70 su tarybine orlaide
Veka S-Line

tai išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys daugiabučių arba privačių namų apstiklinimui. Šie langai turi standartinius techninius duomenis, išskirtinę užapvalintą išvaizdą bei šias savybes atitinkančią kainą.

Veka S-Line
Veka SwingLine

tai visiškai naujoviški, išskirtinės išvaizdos, 5 kamerų, 70/79 milimetrų pločio langai, puikiai tinkantys privačių namų apstiklinimui. Šie plastikiniai langai skirti užsakovams, kurie vertina harmoningas architektūros formas bei šiuolaikinį dizainą. „Veka Swing-Line“ langai sujungia puikius techninius...

Veka SwingLine
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

tinkleliai-nuo-vabzdziu.html

Kaip Jums patiko informacija arba produktas? : 51% - 510 balsai
51%

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU