Plastikinės Palangės

Plastikinės palangės yra vienas populiariausių pasirinkimų tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek kitos paskirties pastatuose. Jas renkasi klientai, kurie ieško geriausio kainos ir kokybės santykio.

Kokybiški PVC palangių profiliai gaminami iš storo plastiko. Profilio vidinės pertvaros užtikrina palangės tvirtumą bei stabilumą. Plastikinių palangių paviršius dengiamas specialiu, atspariu sluoksniu. Taip pat galima rinktis presuotų medžio drožlių plokštės palanges, dengtas aukšto spaudimo laminatu.

Svarbus plastikinių palangių privalumas yra jų atsparumas. Tokios palangės puikiai atlaiko drėgmę bei didelius temperatūrų svyravimus. Tai itin palengvina jų priežiūrą, mat palangių nereikia ypatingai saugoti, jų valymui taip pat nereikalingos jokios išskirtinės priemonės.

Plastikinės palangės nereikalauja jokios išskirtinės priežiūros, tai ilgaamžis gaminys, kuris nepriekaištingai tarnaus net iki 30 metų. Sklandžiai įsilies į namų interjerą, mat jų spalvą paprasta priderinti prie langų rėmų spalvos.

Rodyti daugiau

Plastikinių palangių pasirinkimas

Naudinga informacija

Plastikinių palangių privalumai

Plastikinės palangės – vienas populiariausių pasirinkimų ne tik dėl įvairiems interjero bei eksterjero stiliams tinkamos išvaizdos. Geras atsparumas drėgmei, šalčiui bei saulės spindulių poveikiui užtikrina ilgaamžiškumą bei stabilumą. Plastikinės palangės nesideformuoja nei dėl šildymo sistemų (radiatorių, konvektorių ar šilumos siurblių) poveikio, nei dėl ant jų laikomų ir dažnai laistomų gėlių. Aukštos kokybės laminatas, kuriuo dengiamos palangės, apsaugo nuo nedidelių mechaninių pažeidimų, valymo chemijos poveikio bei pelėsio. Savo ruožtu tvirta, tačiau itin lengva vidinė sistemos konstrukcija apsaugo palangę nuo sulenkimo bei užtikrina įspūdingai ilgą tarnavimo laiką.

Iš ko gaminamos vidinės ir išorinės palangės?

Vidinės ir išorinės palangės gaminamos iš smūgiams ir mechaniniams pažeidimams atsparaus plastiko polivinilchlorido (PVC), kuris dengiamas specialiu aukštos kokybės laminatu. Pastarasis užtikrina apsaugą nuo pelėsio, be to, jį visiškai saugu valyti visomis neabrazyvinėmis valymo bei plovimo priemonėmis.

Nuo ko priklauso plastinių palangių kaina?

Plastikinių palangių kaina, neabejotinai, priklauso nuo to, kokio ilgio ir pločio palangių pageidaujate bei koks kiekis jums yra reikalingas. Kreipkitės į specialistus, kurie, atsižvelgę į jūsų poreikius, pasiūlys geriausią variantą jūsų būstui.