Plastikiniai Langai

Plastikiniai langai – užtikrintas pasirinkimas ieškantiems patikimų sprendimų už priimtiną kainą. Platus gaminių asortimentas ir sukaupta ilgametė patirtis leidžia mūsų klientams pasiūlyti labiausiai jų poreikius bei lūkesčius atitinkančius plastikinius langus už konkurencingą kainą.

Mūsų asortimente esantys aukštos kokybės plastikiniai langai yra ilgaamžiai, patvarūs ir estetiški. Aplinkos poveikiui atspari langų konstrukcija puikiai atliks savo funkcijas daugelį metų. Ne mažiau svarbūs plastikinių langų aukšti šilumos ir garso izoliacijos rodikliai, kurie užtikrina gyventojų komfortą. Ypač geromis termoizoliacijos ir garso izoliacijos savybėmis pasižymintys naujos kartos plastikiniai langai puikiai tinka aukštos energetinės klasės gyvenamiesiems bei kitos paskirties pastatams.

Dėmesingai pasirinkti plastikiniai langai puikiai derės tiek pastato eksterjere, tiek interjere. Plati plastikinių langų spalvų paletė leis įgyvendinti net pačius drąsiausius sumanymus. Neverta jaudintis, kaip langai atrodys po kurio laiko, mat PVC langų profilių spalva išliks nepakitusi.

Svarbus plastikinių langų pranašumas yra ir jų paprasta priežiūra. Poliruoti plastiko ir stiklo paviršiai labai lengvai nusivalo, todėl švaros palaikymas nereikalaus jokių išskirtinių priemonių.

Plastikinių langų savybės

Termoizoliacija

Plastikiniai langai dažnai pasirenkami keičiant senus, jau nebefunkcionalius langus dėl jų puikių termoizoliacinių savybių. Gerai sulaikydami šilumą plastikiniai langai sumažina ir šildymo išlaidas, o jūs gyvenate ekonomiškiau ir komfortiškiau.

Garso izoliacija

Plastikiniai langai – idealus variantas tiems, kurie siekia sumažinti aplinkos triukšmą savo namuose. Puiki garso izoliacija užtikrins ramesnį bei kokybiškesnį poilsį.

Sandarumas

Ypač sandarūs plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose ir izoliuoja garsą.

Saugumas

Plastikiniai langai yra saugus pasirinkimas – aukštos kokybės plastiko-plieno konstrukcijos, patikimi varžtiniai sujuntimai bei priešįsilaužiminiai mechanizmai užkerta kelią ilgapirščiams.

Naudinga informacija

Koks yra plastikinių langų ilgaamžiškumas?

Tinkamai sumontuoti plastikiniai langai dažniausiai patikimai tarnauja apie 20 metų, nors šis skaičius gali kisti nuo 10 iki 35 metų, priklausomai nuo priežiūros ir išorės veiksnių.

Kas yra plastikinio lango profilio klasė?

Plastikinių langų konstrukcijoms yra keliami formalūs reikalavimai, kurie apibūdinami langų klasėmis. Bendrai plastikinio lango klasė apibūdina ne lango kokybę, o lango šilumos laidumą: kuo aukštesnė klasė, tuo mažesni šilumos praradimo nuostoliai.

Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Plastikinių langų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų ir kelių kamerų langus pasirinksite. Be to, svarbu ir kiekis bei individualūs užsakymo duomenys – rėmo spalva bei langų priedai.