Plieninės Durys

Mūsų gaminamos plieninės dažytos durys skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms, patalpoms: daugiabučių namų laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai.

Įsigykite plienines dažytas duris ir jos užtikrins, kad į daugiabučio erdvę nepateks nepageidaujami asmenys. Tai užtikrins papildomą saugumą, švarą, šilumos ir garso izoliaciją bendroms patalpoms.

Tvirtas plienines dažytas duris sudaro keli svarbiausi elementai: patikima durų konstrukcija, kokybiškas šarvuotų durų montavimas ir teisingai pasirinktas užraktas. Pasirinkę pastato fasadą atitinkančią šarvuotų durų spalvą būsite tikri, kad šis gaminys taps būsto vizitine kortele. Pasirinkę plienines duris nenusivilsite – jos tarnaus ilgus metus.

 

PASKIRTIS

 

Plieninės dažytos durys pagamintos taip, kad puikiai tiks naudoti lauko sąlygomis. Jų plieno skarda padengiama norimo atspalvio dažais, kurie bus atsparūs įvairioms sąlygoms. Durys puikiai tinka ten, kur padidėjęs drėgmės kiekis ir nėra labai aukštų reikalavimų termoizoliacinėms savybėms.

 

PATOGUMAS

 

Plienines dažytas duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nepaisant didelio konstrukcijos varčios svorio, šių durų varstymas taps itin komfortišku. Varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai – tai itin svarbu ten, kur durys bus dažnai varstomos. Jums pageidaujant plieninės durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, dėl kurių durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldama jokio kito pašalinio triukšmo. O tai labai aktualu gyvenantiems pirmuose daugiabučio namo aukštuose arba šalia judrios gatvės.

 

TVIRTUMAS

 

Plieninės dažytos durys yra patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Individualiai pasirinktų plieninių dažytų durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 – 4,0 mm, todėl šios durys bus išskirtinai saugios ir tvirtos. Laiko patikrinta ir patikima plieninių durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju. Durų varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, kurie apsaugo patalpas durų padegimo atveju.

Pasirūpinkite savo laiptinės ar komercinių patalpų švara bei apsauga ir užsisakykite naujas plienines duris jau dabar! Plieninės dažytos durys Vilniuje ir Kaune yra labai populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės derinys. Suteikite išskirtinę išvaizdą savo namui ir pasirūpinkite papildoma jo apsauga už prieinamą kainą!