Šarvuotų Durų Kainos

Šarvuotų durų kaina – vienas svarbiausių veiksnių renkantis duris namams. Pasinaudokite šarvuotų durų kainos skaičiuokle ir sužinokite preliminarią jus dominančio užsakymo kainą.

Veiksniai, turintys daugiausia įtakos šarvuotų durų kainai:

Medžiaga, iš kurios pagamintos durys. Jos gali būti gaminamos iš skirtingų medžiagų, įskaitant plieną, geležį ir jų lydinius. Plieniniai rėmai dažnai laikomi stipriausiais ir saugiausiais, todėl gali būti brangiausi.

Dydis ir dizainas. Didesnės arba sudėtingesnio dizaino šarvuotos durys gali būti brangesnės nei mažesni ir paprastesni jų modeliai. Specialūs elementai, tokie kaip stikliniai intarpai, papildomos saugos priemonės arba dekoratyviniai elementai, taip pat gali padidinti durų kainą.

Kokybė ir patvarumas. Aukštos kokybės ir patvarumo šarvuotos durys gali būti brangesnės, tačiau jos gali būti ilgalaikė investicija, nes ilgesnį laiką išliks tvirtos ir saugios.

Montavimo ir kitos paslaugos. Šarvuotų durų kaina gali priklausyti ir nuo to, kokias papildomas paslaugas ketinate užsakyti. Natūralu, kad norint sumontuoti naujas duris, teks išimti senąsias ir į jų vietą įstatyti naujas. Rinkdamiesi šarvuotas duris, kartu užsakykite šias paslaugas Langų Sistemų tinklapyje – ne tik sutaupysite laiko, bet ir sumažinsite išlaidas!