Šarvuotos namo durys

sarvuotos namo durysLauko durys – tai ne tik pertvara tarp Jūsų privačios erdvės ir išorinio pasaulio. Tai Jūsų skonio, Jūsų asmenybės atspindys. Kartu – tai ramybės, privatumo, saugumo, jaukumo ir patikimumo garantas.

Mūsų gaminamos šarvuotos lauko durys skirtos patikimai Jūsų privataus namo ar kotedžo apsaugai, lauko sąlygomis. Pasirūpinkite savo būsto ir artimųjų saugumu, įsigydami išskirtinės išvaizdos, kokybiškas ir patikimas, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris laukui.

Tvirtos namo durys – tai išskirtinai saugi durų konstrukcija, teisingai pasirinktos patikimos seifinės spynos ir kokybiški užraktai. Pasirinkite Jūsų skonį atitinkančias šarvuotų durų apdailos plokštes ir būkite tikri, kad šis gaminys taps ne tik Jūsų būsto vizitine kortele, bet ir papildomu saugumo garantu. Rinkitės mūsų duris, ir jos ne tik užtikrins Jums papildomą saugumą, nepriekaištingą šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys visas šias savybes ilgus tarnavimo Jums metus.

Paskirtis

Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šios šarvo durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma, bet kuria Jūsų pageidaujama spalva, pasirinkta iš plataus RAL spalvyno. Norint suteikti šioms durims daugiau išskirtinumo – ant šių durų paviršių galima frezuoti skirtingus raštus, iš mūsų siūlomos raštų įvairovės.

Saugumas

Rinkitės šias šarvuotas duris laukui, ir sustiprintą apsaugą joms suteiks standartiškai montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Užsisakykite šarvo duris su mūsų rekomenduojamomis spynomis, nes jos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jei norite kitokios komplektacijos durų, galite rinktis bet kurias kitas FIAM-ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL-T-LOCK spynas. Dėka šių spynų šarvuotos durys laukui gali būti fiksuojamos papildomais 7-16 kaiščiais, kas sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

Patogumas

Jūsų šarvuotas lauko duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nežiūrint į didelį konstrukcijos varčios svorį, šių šarvuotų durų laukui varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai. Specialiai Jums pagamintos šarvuotos durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, kurių dėka durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldamos jokio kito pašalinio triukšmo. Šarvuotos lauko durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuos išorės garsus, kas labai aktualu auginantiems mažus vaikus arba gyvenantiems šalia judrios gatvės.

Tvirtumas

Šarvuotos namo durys yra stiprios ir patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Jūsų individualiai pasirinktų šarvuotų lauko durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 - 4,0 mm, todėl šios durys bus itin tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo Jums metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos Jūsų būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju.

Patikimumas

Šarvuotų lauko durų varčios vidus bus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugos Jūsų būstą tiesioginės ugnies pavojaus atveju. Gaisras pastato išorėje arba tyčinis namo durų padegimas - neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo atvejis.

Išskirtinumas

Jei statotės arba renovuojate savo namus, nepamirškite, kad lauko durys – pirmasis Jūsų būsto elementas, kurį pamato ir apžiūri kiekvienas, pas Jus atvykęs. Suteikite savo pastatui išskirtinumo, pasirinkdami Jūsų poreikius atitinkančias šarvuotų durų spynas, norimus užraktus, namo interjerą ir eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

Vidaus angokraščių apdaila

Užsakant šarvuotas duris namui ar kotedžui, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių durų angokraščių apdailą. Tai sandarinimo siūlė tarp Jūsų namo sienos ir naujų šarvuotų durų staktos, pripurkšta sandarinimo medžiagų. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome vieną iš dviejų galimų sprendimų: vidinio angokraščio apdailą Jūsų durims parinktomis apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdailą angokraštį tinkuojant. Kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis Jūsų namo statybos ar rekonstrukcijos atveju – patars mūsų techninis konsultantas.

Varčios apdaila

Šarvuotos durys namui ar kotedžui – unikalus gaminys, nes jam galima suteikti išskirtinai individualią išvaizdą, puikiai derančią prie Jūsų būsto interjero, eksterjero ar Jūsų skonio. Rinkitės pageidaujamą durų formą: šarvuotos durys su stiklu arba be stiklo. Rinkitės pageidaujamą spalvą: Jūsų pasirinkimui – itin platus spalvų pasirinkimas iš RAL spalvyno. Rinkitės šarvuotų durų dekoravimą iš mūsų siūlomų raižinių katalogo arba sukurkite pageidaujamą raižinį patys.

Pasirūpinkite savo būsto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris namui ar kotedžui – jau dabar! Šarvuotos lauko durys Vilniuje ir šarvuotos namo durys Kaune yra tokios populiarios, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės santykis. Tai puikus sprendimas, norintiems suteikti išskirtinę savo namo išvaizdą ir pasirūpinti papildoma jo apsauga, už prieinamą kainą!

Kokius gaminius siūlome?

Šarvuotos buto durys
skirtos tik patalpų apsaugai vidaus sąlygomis: daugiabučio namo butui ar biurui. Šios durys yra padengtos medžio imitacijos LMDP plokšte, todėl jų negalima naudoti nei lauko sąlygomis nei ten, kur padidintas drėgnumas.
Šarvuotos buto durys
Šarvuotos namo durys
skirtos naudoti lauko sąlygomis. Jos turi puikias termo ir garso izoliacines savybes. Šios durys padengtos drėgmei atsparia UMIDAX apdailos plokšte, kuri yra dažoma bet kuria užsakovo pageidauja spalva iš plataus RAL spalvyno.
Šarvuotos namo durys
Plieninės dažytos durys
skirtos kitos paskirties, dažniausiai negyvenamoms patalpoms: laiptinėms, katilinėms, gamybinėms patalpoms ir panašiai. Durų plieno skarda padengiama norimo atspalvio atmosferos poveikiui atspariais dažais, jei reikia dedamas stiklo paketas.
Plieninės dažytos durys
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU