Aliuminio Durys

Aliuminio duris renkasi klientai, vertinantys funkcionalumo ir išskirtinio dizaino dermę. Aliuminio sistemos suteikia itin plačias individualaus dizaino galimybes. Plati spalvų bei specialių dangų paletė leidžia pagaminti aliuminio duris, kurios nepriekaištingai dera su pastato eksterjeru bei interjeru.

Aliuminio sistemos pasižymi išskirtiniu tvirtumu bei atsparumu aplinkos poveikiui. Aliuminio durys puikiai veiks ir patikimai tarnaus ilgus metus. Jų stabilumo, formos bei estetinio vaizdo nepaveiks nei dideli temperatūrų skirtumai, nei drėgmė ar kiti nepalankūs klimatiniai veiksniai. Specialūs konstrukciniai sprendimai užtikrina durų varčios apsaugą nuo deformacijos, todėl durys lengvai varstosi net ir naudojant ne pirmus metus. Dar daugiau komforto suteiks papildomai sumontuoti elektriniai valdymo elementai.

Taip pat šios durys pasižymi itin geromis termoizoliacinėmis savybėmis, todėl galite būti užtikrinti, kad tai geras pasirinkimas nedarantiems kompromisų dėl komforto.

Ne mažiau svarbus yra saugumo aspektas. Aliuminio durys komplektuojamos su automatiniu užraktu, saugiu profiliniu cilindru, ypatingos formos rankena bei kitais saugumą užtikrinančiais elementais.

Rodyti daugiau

Naudinga informacija

Aliuminio durų savybės

Aliuminio durys išsiskiria puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Didelio tūrio kelių kamerų profiliai užtikrina puikią šilumos bei garso izoliaciją, o medžiagų stabilumas ir atsparumas temperatūrų kaitai užtikrina ilgalaikį komfortą. Ne mažiau svarbu ir tai, kad pro aliuminio duris ilgapirščiams įsiveržti yra praktiškai neįmanoma, nes papildomi durų apkaustai nepriekaištingai saugo nuo įsilaužimo. Tiesa, aliuminio duris lengvai pritaikysite bet kokio stiliaus interjerui, o unikaliems sprendimams taip pat galite užsisakyti individualiai.

Aliuminio duris: kodėl verta rinktis?

Aliminio duris verta rinktis dėl pagrindinių keturių savybių: energijos, saugumo, komforto ir dizaino. Aliuminio durų termoizoliacines savybes užtikrina didelio tūrio kelių kamerų profiliai. Aliuminio durys gaminamos iš itin patvarių medžiagų, todėl įsilaužti tampa praktiškai neįmanoma. Be to, galite įsigyti papildomus apkaustus, kurie dar labiau apsunkins ilgapirščių darbus. Komfortą užtikrins aliuminio stabilumas – temperatūroms atsparios medžiagos ilgai ir patvariai tarnaus be papildomų investicijų. Žinoma, ne mažiau svarbu ir dizainas. Aliuminio duris lengvai pritaikysite individualiems poreikiams bei ypatingiems interjero sprendimams.

Kiek kainuoja aliuminio durys?

Aliuminio durų kaina priklauso nuo rodiklių, kuriuos pasirinksite. Įtakos turi durų modelis, apsaugos sistemos, pasirinkta spyna bei spalva ir dizainas.