Aliuminio Langai

Patvarūs ir ilgaamžiai aliuminiai langai – užtikrinta investicija į savo būstą. Itin tvirti aliuminiai profiliai leidžia rinktis sudėtingesnius langų sprendimus, kurie būtų sunkiai įgyvendinami naudojant kitas medžiagas. Dėl šių savybių aliuminio langų rėmai yra neprilygstami modernios statybos pastatuose.

Aliuminis – neprilygstamas pasirinkimas, kai reikalingos siaurų profilių sistemos. Tokie sprendimai užtikrina maksimalų šviesos patekimą į pastato vidų. Lengva aliuminio konstrukcija yra ypač lengvai varstoma, taip pat tai puikus pasirinkimas, kai diegiami automatiniai valdymo sprendimai.

Aukštai vertinama aliuminių langų savybė yra jų atsparumas itin dideliems temperatūros svyravimams. Tai užtikrina aliuminių profilių konstrukcijos išskirtinį stabilumą bei tvirtumą.

Pažangios technologijos ir specialūs konstrukciniai sprendimai leidžia pagaminti aliuminius langų profilius, kurių termoizoliacinės savybės nė kiek nenusileidžia iš kitų medžiagų pagamintoms sistemoms.

Svarbus aliuminio langų pranašumas yra jų estetika. Aliuminius profilius galima nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta spalva. Tai atveria neribotas galimybes kurti išskirtinius interjerus bei eksterjerus.

Aliuminio langų pasirinkimas

MB-86 SI

MB-86 SI sistemos langai gali būti naudojami atskiruose pastatuose ir aliuminio fasaduose. Šis gaminys pasižymi ypatinga šilumos izoliacija dėl papildomos kameros naudojimo šiluminėje angoje, o platus spalvų asortimentas leis paprastai svajonių langus išsirinkti net ir patiems reikliausiems. Skaityti daugiau

MB-70

MB-70 sistemų langai gali būti naudojami atskiruose mazguose ir aliuminio fasaduose. Universali profilio forma leidžia išgauti ploną, tačiau itin atsparią langų ir durų konstrukciją, o ypač plati spalvų gama patiks net patiems reikliausiems klientams. Skaityti daugiau

MB-70HI

MB-70HI langai – moderni aliuminio sistema, naudojama išorės architektūrinių elementų gamybai, kuriems reikalinga šilumos ir garso izoliacija. Specialūs izoliaciniai dėklai užtikrina aukštą energijos vartojimo efektyvumą, o šiluminiai separatoriai ir tarpikliai pastebimai gerina šilumos perdavimo koeficientą. Skaityti daugiau

MB-45

MB-45 langų aliuminio sistema leidžia sukurti įvairialypį dizainą. Platus RAL spalvų paletės asortimentas atveria galimybes kurti svajonių interjerą be jokių apribojimų. Savo ruožtu modernus ir stabilus aliuminio profilis su specialiomis dviejų komponentų tarpinėmis užtikrina sandarumą ir visapusį saugumą kiekvienam šeimos nariui. Skaityti daugiau

Naudinga informacija

Aliuminio langų savybės

Aliuminio langai išsiskiria savo patvarumu bei ilgaamžiškumu, mat visiškai temperatūrų svyravimams atsparios medžiagos nesideformuoja bei išlaiko nepriekaištingą išvaizdą. Be to, aliuminis užtikrina gerą ventiliaciją, o tai itin svarbu patalpose, kuriose kaupiasi drėgmė. Tinkamai valdomi oro srautai sumažina besikaupiančią drėgmę ir užkerta kelią pelėsio plitimui. Modernios išvaizdos langai puikiai tinka tiek privatiems namams, tiek daugiabučiams. Iš aliuminio gaminamus langus nesunku paruošti pagal individualius užsakymus bei priderinti prie unikalių dizaino sprendimų.

Ar aliuminio langai ir aliuminio profiliai gali būtų dažomi?

Aliuminis, kaip medžiaga, yra atsparus temperatūrų svyravimams bei orų permainoms, tad jokios papildomos priežiūros nereikalauja. Modernaus dizaino, ilgaamžių langų nereikia nei dažyti, nei anoduoti.

Kiek kainuoja aliumininiai langai?

Aliuminių langų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų langai jums yra reikalingi. Be to, svarbu ir kiekis bei individualūs užsakymo duomenys – rėmo spalva bei langų priedai.