Aliuminio Langai

Patvarūs ir ilgaamžiai aliuminiai langai – užtikrinta investicija į savo būstą. Itin tvirti aliuminiai profiliai leidžia rinktis sudėtingesnius langų sprendimus, kurie būtų sunkiai įgyvendinami naudojant kitas medžiagas. Dėl šių savybių aliuminio langų rėmai yra neprilygstami modernios statybos pastatuose.

Aliuminis – neprilygstamas pasirinkimas, kai reikalingos siaurų profilių sistemos. Tokie sprendimai užtikrina maksimalų šviesos patekimą į pastato vidų. Lengva aliuminio konstrukcija yra ypač lengvai varstoma, taip pat tai puikus pasirinkimas, kai diegiami automatiniai valdymo sprendimai.

Aukštai vertinama aliuminių langų savybė yra jų atsparumas itin dideliems temperatūros svyravimams. Tai užtikrina aliuminių profilių konstrukcijos išskirtinį stabilumą bei tvirtumą.

Pažangios technologijos ir specialūs konstrukciniai sprendimai leidžia pagaminti aliuminius langų profilius, kurių termoizoliacinės savybės nė kiek nenusileidžia iš kitų medžiagų pagamintoms sistemoms.

Svarbus aliuminio langų pranašumas yra jų estetika. Aliuminius profilius galima nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta spalva. Tai atveria neribotas galimybes kurti išskirtinius interjerus bei eksterjerus.

Rodyti daugiau

Naudinga informacija

Aliuminio langų savybės

Aliuminio langai išsiskiria savo patvarumu bei ilgaamžiškumu, mat visiškai temperatūrų svyravimams atsparios medžiagos nesideformuoja bei išlaiko nepriekaištingą išvaizdą. Be to, aliuminis užtikrina gerą ventiliaciją, o tai itin svarbu patalpose, kuriose kaupiasi drėgmė. Tinkamai valdomi oro srautai sumažina besikaupiančią drėgmę ir užkerta kelią pelėsio plitimui. Modernios išvaizdos langai puikiai tinka tiek privatiems namams, tiek daugiabučiams. Iš aliuminio gaminamus langus nesunku paruošti pagal individualius užsakymus bei priderinti prie unikalių dizaino sprendimų.

Ar aliuminio langai ir aliuminio profiliai gali būtų dažomi?

Aliuminis, kaip medžiaga, yra atsparus temperatūrų svyravimams bei orų permainoms, tad jokios papildomos priežiūros nereikalauja. Modernaus dizaino, ilgaamžių langų nereikia nei dažyti, nei anoduoti.

Kiek kainuoja aliumininiai langai?

Aliuminių langų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų langai jums yra reikalingi. Be to, svarbu ir kiekis bei individualūs užsakymo duomenys – rėmo spalva bei langų priedai.