Balkonų stiklinimas

balkonu stiklinimasKam šiuolaikiniame daugiabučiame name reikalingas balkonas? Architektai šiuo klausimu vieningi: pagrindinė balkono funkcija – suteikti miesto gyventojams galimybę pabūti gryname ore neišeinant iš namų. Tai privati erdvė lauke, nuosavo kiemo užuomazga. Balkonų stiklinimas – galimybė papildomai apšildyti savo būstą, apsaugoti jį nuo kritulių, praplėsti namų erdvę, kurioje galima leisti laisvalaikį su šeima ir draugais, įsirengti papildomą kambarį, auginti gėles. Įstiklinus balkoną stiklai sulaiko šilumą ir apsaugo nuo nepageidaujamo triukšmo. Įstiklintas balkonas pakels Jūsų buto vertę ir butas atrodys patraukliau. Apstiklintas balkonas nepakeis pastato išvaizdos, bet suteiks jam galutinį apipavidalinimą bei saugos Jūsų balkoną ištisus metus.

Stiklai sulaikys šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą. Apsaugotas ir įstiklintas balkonas  bus saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę balkoną, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Įstiklintas balkonas - ideali vieta auginti gėles. Balkonų stiklinimo kainos priklauso nuo pasirinktos stiklinimo sistemos, varstomų dalių kiekio bei funkcionalumo.

saltas balkonu stiklinimasBalkonų stiklinimas rėmine aliuminio sistema - šiuolaikiška ir funkcionali stiklinimo sistema, pasižyminti sandarumu, ir tuo pačiu leidžianti natūraliai vėdinti patalpą išvengiant langų rasojimo. Šis stiklinimo būdas padidina šilumos izoliacines savybes, apsaugo patalpas nuo triukšmo. Tai - geriausias sprendimas balkonui, kai norite turėti gerai apsaugotą balkoną, tačiau dėl balkono dydžio negalite rinktis varstomos sistemos. Stiklinimas rėminėmis aliuminio konstrukcijomis - vienas iš moderniausių stiklinimo būdų. Nors balkonai su aliuminio rėmu ir brangesni, tačiau tai šiuolaikiška, funkcionalu ir estetiška. Aliuminio profiliai 7 kartus tvirtesni už medinius ir 2-3 kartus – už plastikinius. Tokių balkonų nebereikės nei keisti, nei dažyti.

siltas balkonu stiklinimasBalkonų stiklinimas plastikinių langų sistema – idealus variantas norint apšiltinti ir apsaugoti stiklinamą patalpą nuo vėjo, lietaus ir kritulių. Šioje plastikinių langų sistemoje naudojami PVC profiliai – taip užtikrinama puiki šilumos ir garso izoliacija, sistemos patvarumas ir stabilumas. Atlikus balkonų stiklinimo darbus, teks tinkamai sutvarkyti ir balkono apdailą. Vidinėms sienoms, kurios yra pažeistos laiko, temperatūrų svyravimų bei kitų aplinkos sąlygų, rekomenduojama balkonų apdaila plastikinėmis lauko dailylentėmis, kurios yra atsparios temperatūros pokyčiams, padengia nedidelius įtrūkimas balkono sienose, lengvai valomos. Priekinei balkono pertvarai, kuri dažnai būna padaryta iš metalo rėme pritvirtintų šiferio lakštų arba atskirų betono segmentų - puikiai tinka profiliuota apdailos skarda, kurią galima rinktis iš plataus RAL spalvyno.

Berėmės stumdomos sistemos yra perregimos iš lauko pusės, gerai praleidžia šviesą, saugo nuo dulkių, vėjo ar lietaus, lengvai prižiūrimos. Ši sistema, nors ir turi nepriekaištingą estetinę išvaizdą, tačiau nėra idealiai tinkanti mūsų klimato sąlygoms.

Kokius gaminius siūlome?

Balkonų stiklinimas stumdoma aliuminio sistema
Image is not available
Tai šaltoji stiklinimo sistema
Balkonų stiklinimas varstoma plastikine sistema
Image is not available
Tai šiltoji stiklinimo sistema
Slider

Sužinokite langų ir durų kainas

Langų kainos skaičiuoklė

Jei norite sužinoti kainas, pasinaudokite šia langų ir durų kainos skaičiuokle. Nurodykite pageidaujamą sistemą, papildomus priedus, funkcijas bei matmenis ir sužinosite, kiek kainuos Jūsų pageidaujami gaminiai.

Išsikviesti matuotoją

Jei dabar skubate ir neturite laiko gilintis - ne bėda. Spauskite šį klavišą ir išsikvieskite mūsų specialistą konsultacijai bei nemokamam angų matavimui. Tik išsikvieskite, ir toliau viską atliksime mes.

Kontaktai Vilniuje ir Kaune

Turite klausimų, reikia konsultacijos? Jūsų patogumui galime pakonsultuoti gyvai, telefonu, e.paštu, ar kita ryšio priemone, kurią tik pageidausite. Esame tikri – mes galėsime Jums padėti.

Slider

Mūsų klientai apie mus

Jūs šaunuoliai! Džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurios nereikia prašyti padaryti tai ko klientas nori. Viskas atlikta iki galo puikiai!
Renaldas. 2017-02-06
Laba diena, penktadienį įstatė duris. Tikrai puikiai atrodo ir darbas atliktas puikiai :)
Andrius. 2017-01-30
Noriu Jums padėkoti už puikų darbą, duris įstatėte anksčiau nei pažadėjote, labai malonu, tokių įmonių kurios laikosi duoto žodžio ir įsipareigojimų tikrai nedaug. Didelis didelis ačiū Jums :)
Algis. 2016-12-12
Laba diena, dėkoju už puikią vadybą ir puikias duris: pateisino lūkesčius! Meistrai dirbo greitai ir kokybiškai. Ačiū ir sėkmės!
Rita. 2016-11-21
Visame bute keitėme langus ir buto duris. Paslaugos buvo suteiktos laiku, kokybiškai, dirbama švariai ir tvarkingai. Ačiū ir sėkmės darbuose!
Vytautė. 2016-11-10
Slider

Mūsų pasiekimai

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider

Svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Naršydami toliau, Jūs sutinkate su svetainės privatumo politika. Sutikimą visada galite pakeisti naršyklės nustatymuose. SUTINKU