Medinės Durys

Medinės lauko durys – tobulas pasirinkimas visiems, kurie savo namuose nori sukurti natūralumo bei jaukumo pojūtį. Šilumą skleidžianti mediena pasižymi puikia termoizoliaciją, todėl žiemą šilumos nuostolis pastebimai sumažės, o vasarą vos įžengę vidun galėsite mėgautis kur kas vėsesne ir kūnui palankesne temperatūra. Savaime kvėpuojantis medis užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir efektyvų susidarančio kondensato šalinimą, tad namuose nesikaupia drėgmė ir taip užkertamas kelias grybelio bei pelėsio kolonijų susidarymui.

Ekologiškos medinės durys taip pat yra palankios sveikatai dėl medžio apdirbimui naudojamų priemonių, kurios pagamintos natūralių medžiagų pagrindu. Būtent todėl medinės lauko durys mažiau kenkia tiek aplinkai, tiek namuose laiką leidžiantiems gyventojams. Savo ruožtu, patikimos trijų fiksacijų spynos užtikrina visapusį namuose esančio turto saugumą, o plati dažų ir lakų paletė leis idealiai priderinti naujas medines duris prie jūsų namų interjero.

Skandinaviško tipo medinės durys

Medinių lauko durų savybės

Šilumos ir garso izoliacija

Medinės lauko durys puikiai saugo namų šilumą bei izoliuoja patalpas nuo triukšmo. Pasirinkę tokį variantą galėsite mėgautis ramiu bei netrikdomu komfortu savo namuose.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Medinės lauko durys yra nepaprastai ilgaamžiškos. Iš išorės aliuminiu apkaustytos durys gali tarnauti net iki 100 metų. Tai puikus sprendimas ieškantiems patvaraus ir daug investicijų nereikalaujančio sprendimo.

Ekologiškumas

Medinės lauko durys gaminamos iš ekologiškų medžiagų, taip išsaugant geriausias natūralias medienos savybes. Medis natūraliai kvėpuoja ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją jūsų namuose.

Saugumas

Šiuolaikinės medinės lauko durys užtikrina aukščiausios klasės saugumą. Tvirtos ir ilgaamžės užrakto sistemos garantuoja patikimą apsaugą nuo ilgapirščių.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti medines lauko duris?

Renkantis medines lauko duris, visų pirmiausia, derėtų kruopščiai įvertinti visų šeimos narių poreikius bei lūkesčius. Renkantis duris taip pat svarbu derinti jas prie interjero, tad atkreipkite dėmesį į tai, iš kokio medžio pagamintos durys labiausiai derėtų jūsų namuose. Jei nesate tikri, kokias medines duris rinktis, kreipkitės į šios srities specialistus, kurie padės atrasti jūsų būstui tinkamiausią modelį.

Kiek kainuoja medinės lauko durys?

Medinių lauko durų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų durys jums yra reikalingos. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių duris pasirinksite. Sužinoti tikslią medinių durų kainą galite susisiekę su specialistais, kurie patars bei padės nuspręsti, kurį modelį pasrinkti.