Medinės Durys

Medinės lauko durys – tobulas pasirinkimas visiems, kurie savo namuose nori sukurti natūralumo bei jaukumo pojūtį. Šilumą skleidžianti mediena pasižymi puikia termoizoliaciją, todėl žiemą šilumos nuostolis pastebimai sumažės, o vasarą vos įžengę vidun galėsite mėgautis kur kas vėsesne ir kūnui palankesne temperatūra. Savaime kvėpuojantis medis užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir efektyvų susidarančio kondensato šalinimą, tad namuose nesikaupia drėgmė ir taip užkertamas kelias grybelio bei pelėsio kolonijų susidarymui.

Ekologiškos medinės durys taip pat yra palankios sveikatai dėl medžio apdirbimui naudojamų priemonių, kurios pagamintos natūralių medžiagų pagrindu. Būtent todėl medinės lauko durys mažiau kenkia tiek aplinkai, tiek namuose laiką leidžiantiems gyventojams. Savo ruožtu, patikimos trijų fiksacijų spynos užtikrina visapusį namuose esančio turto saugumą, o plati dažų ir lakų paletė leis idealiai priderinti naujas medines duris prie jūsų namų interjero.

Medinių lauko durų pasirinkimas

Softline-68mm

Softline-68 durys – natūralaus grožio ir aukščiausios kokybės derinys. Gamyboje naudojama rinktinė mediena ir ilgaamžis jos apdirbimas dėl aliuminio plokštės užtikrina stilingai prie interjero derančią išvaizdą ir patvarumą. Speciali sandarinimo sistema ir optimaliai parinkti stiklo paketai gerina šilumos laidumo koeficientą ir saugo jūsų komfortą. Skaityti daugiau

EURO 78

EURO 78 durys gaminamos iš jūsų pasirinktos medienos – pušies, maumedžio ar ąžuolo, o dažomos vandens pagrindo Teknos priemonėmis. Euro 78 durys – modernus pasirinkimas kiekvieniems namams. Skaityti daugiau

EURO 92

EURO 92 durys gaminamos iš jūsų pasirinktos medienos – dygiuotos arba nedygiuotos pušies, maumedžio, raudonmedžio ar pušies. Estetišką vaizdą užtikrins visos įmanomos dažų ir lakų kombinacijos, o visapusiam komfortui rinkitės kaustymą aliuminiu. Skaityti daugiau

EURO 78 ALU

EURO 78 ALU durys sujungia aukštos kokybės medieną bei aliuminį, išnaudojant geriausias jų savybes. Nepriekaištinga apsauga nuo nepalankių klimato sąlygų ir puikios šiluminės savybės užtikrina visapusį komfortą. Skaityti daugiau

EURO 92 ALU

EURO 92 ALU durys, sujungdamos geriausias aliuminio bei medienos savybes, užtikrina nepriekaištingą šilumos izoliaciją bei visapusį komfortą. Rinkitės mėgstamos spalvos dažus ir sukurkite tobulą savo svajonių interjerą. Skaityti daugiau

Skandinaviško tipo medinės durys

D‘lux

D’lux durys pasižymi unikaliu dizainu, funkcionalumu, aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Plati dažų ir lakų paletė leis sukurti svajonių interjerą ypač lengvai. Atraskite geriausias medienos ir aliuminio savybes ir užtikrinkite komforto jausmą savo namuose. Skaityti daugiau

A‘lux

Dideliu atsparumu agresyviam atmosferiniam poveikiui pasižyminčios A’lux durys užtikrina ilgaamžį komfortą bei paprastą priežiūrą. Efektyvus kondensato pasišalinimas pagerina durų šilumines savybes, taip užtikrinant nepriekaištingą izoliaciją bei mažesnes išlaidas. Skaityti daugiau

Nord

Iš jūsų pasirinktos medienos gaminamos skandinaviškos furnitūros Nord durys užtikrina geriausias šilumos bei garso izoliacines savybes. Atraskite šiaurietiško, ryškaus ir saugaus dizaino duris ir užtikrinkite visapusį komfortą savo namuose. Skaityti daugiau

Nord ALU

Iš jūsų pasirinktos medienos gaminamos Nord ALU medžio aliuminio durys sujungia dvi aukštos kokybės medžiagas, išnaudojant jų geriausias savybes. Puikios šiluminės savybės bei atsparumas agresyviam atmosferiniam poveikiui užtikrina ilgaamžį komfortą jūsų namuose. Skaityti daugiau

Medienos pasirinkimas

Pušis, dygiuota

Medinės lauko durys iš dygiuotos pušies užtikrina geriausias šilumines savybes bei kuria jaukumo jausmą jūsų namuose. Tokios durys akivaizdžiai sumažina išorinį triukšmą bei garantuoja visapusį komfortą.

Pušis, nedygiuota

Medinės lauko durys iš nedygiuotos pušies yra atsparios atmosferos sąlygoms, nejautrios drėgmei, tvirtos, lengvai apdorojamos ir džiūdamos mažai traukiasi ar kitaip deformuojasi. Be to, pušinės durys prisideda ir prie jaukaus namų mikroklimato kūrimo.

Ąžuolas, nedygiuotas

Esminis medinių lauko durų iš nedygiuoto ąžuolo privalumas – ilgaamžiškumas, tvirtumas, puikus pritaikomumas net ir sunkiausiomis sąlygomis grįstam naudojimui. Tinkamai prižiūrimos ąžuolinės lauko durys gali tarnauti visą gyvenimą.

Meranti

Medinės lauko durys iš nedygiuotos meranti medienos – sumani investicija į jūsų būstą. Puikios šiluminės savybės, ekologiškai apdirbama mediena bei aukščiausios kokybės mechanizmai užtikrina ilgaamžį komfortą bei jaukumą jūsų namuose.

Sipo, nedygiuotas

Medinės lauko durys iš nedygiuoto sipo – idealus pasirinkimas ieškantiems visapusio komforto. Puikios šiluminės savybės ir gera garso izoliacija užtikrina mažesnes šildymo išlaidas bei netrikdomą jūsų poilsį. Nieko nelaukdami išbandykite afrikinės tiamos medienos privalumus savo namuose.

Maumedis

Medinės lauko durys iš maumedžio garsėja itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, patvarumu, stabilumu ir atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Tai tvirta, tanki ir sakinga mediena, dažnai naudojama konstrukcijoms, turinčioms sąlytį su išore.

Raudonmedis

Medinės lauko durys iš raudonmedžio pasižymi ne tik puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, bet ir solidžia bei rafinuota išvaizda, kuri puikiai dera tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.

Medinių lauko durų savybės

Šilumos ir garso izoliacija

Medinės lauko durys puikiai saugo namų šilumą bei izoliuoja patalpas nuo triukšmo. Pasirinkę tokį variantą galėsite mėgautis ramiu bei netrikdomu komfortu savo namuose.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Medinės lauko durys yra nepaprastai ilgaamžiškos. Iš išorės aliuminiu apkaustytos durys gali tarnauti net iki 100 metų. Tai puikus sprendimas ieškantiems patvaraus ir daug investicijų nereikalaujančio sprendimo.

Ekologiškumas

Medinės lauko durys gaminamos iš ekologiškų medžiagų, taip išsaugant geriausias natūralias medienos savybes. Medis natūraliai kvėpuoja ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją jūsų namuose.

Saugumas

Šiuolaikinės medinės lauko durys užtikrina aukščiausios klasės saugumą. Tvirtos ir ilgaamžės užrakto sistemos garantuoja patikimą apsaugą nuo ilgapirščių.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti medines lauko duris?

Renkantis medines lauko duris, visų pirmiausia, derėtų kruopščiai įvertinti visų šeimos narių poreikius bei lūkesčius. Renkantis duris taip pat svarbu derinti jas prie interjero, tad atkreipkite dėmesį į tai, iš kokio medžio pagamintos durys labiausiai derėtų jūsų namuose. Jei nesate tikri, kokias medines duris rinktis, kreipkitės į šios srities specialistus, kurie padės atrasti jūsų būstui tinkamiausią modelį.

Kiek kainuoja medinės lauko durys?

Medinių lauko durų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų durys jums yra reikalingos. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių duris pasirinksite. Sužinoti tikslią medinių durų kainą galite susisiekę su specialistais, kurie patars bei padės nuspręsti, kurį modelį pasrinkti.