Šarvuotos Durys

Tvirtos ir estetiškos šarvuotos durys – užtikrintas pasirinkimas, kuriantiems jaukius ir saugius namus. Plačiame mūsų gaminių asortimente rasite aukštos kokybės šarvo duris, skirtas butams bei namams.

Kokybiškai pagamintos ir sumontuotos šarvuotos durys visiškai nesikraipo, darinėjant nekliūva, puikiai tarnauja ilgą laiką. Naudojant specialius dažus bei plokštes, tinka lauko sąlygomis. Stabilumas ir sandarumas vienos iš svarbiausių durų savybių. Dar viena labai svarbi šarvuotų durų savybė yra ir saugumas.
Pasirenkant sustiprintos konstrukcijos šarvuotas duris, taip pat reikėtų pasirūpinti, kad spyna būtų tvirta ir sunkiai išlaužiama. Spynos klasifikuojamos pagal saugumo klases, o spynų kainos proporcingai priklauso nuo jų saugumo ir patikimumo. Sudėtingesnė ir atsparesnė įsilaužimams spyna, pareikalaus didesnių Jūsų investicijų.
Norint papildomai sustiprinti spyną ir apsaugoti ją nuo išgręžimo ir kitų mechaninių atrakinimo būdų, į durų konstrukciją yra įmontuojamos specialios grūdinto plieno apsaugos.

Šarvuotų durų konstrukcija leidžia pasirinkti iš daugybės apdailų spalvų ir raštų. Jūs galite išsirinkti iš 13 LMDP plokščių atspalvių, 20 skirtingų PVC plokščių, kurias galima padailinti įvairiais raštais.
Norintiems iškirtinumo siūlome natūralaus medžio masyvo apdailą (pušis, uosis, ąžuolas).
Visos šarvuotos durys yra gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl galime pagaminti duris, kurios geriausiai atitiks angos išmatavimus, o taip pat parinkti apdailos skydų tipą, spalvą, dažymo būdą, spynas, rankenas ir kitus priedus pagal Jūsų pageidavimus.

Rodyti daugiau

Šarvuotų durų savybės

Saugumas

Šarvo durys itin populiarios tarp butų gyventojų dėl padidinto saugumo. Dėl tobulėjančių technologijų ilgapirščiams tampa praktiškai neįmanoma patekti į svetimas patalpas.

Tvirtumas

Šarvuotos durys yra ypač tvirtos, o stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvo durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių.

Patikimumas

Šarvuotų durų savininkai gali būti tikri, kad jų turtas yra saugus. Šarvo durų butui varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus atveju.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti šarvuotas duris?

Renkantis šarvuotas duris pravartu daugiausia dėmesio skirti saugumo poreikiams. Kuo didesnio saugumo namuose pageidaujate, tuo aukštesnės klasės šarvo duris turėtumėte rinktis. Vis dėlto, jei nesate tikri, kokias duris reikėtų montuoti, pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie maloniai patars ir padės išsirinkti gausiame asortimente.

Kokios yra šarvuotų durų klasės?

Šarvuotų durų saugumo klasės yra šešios. Šeštoji yra pati saugiausia, tai aukščiausia mechaninio patvarumo klasė.

Nuo ko priklauso šarvuotų durų kaina?

Šarvuotų durų kaina priklauso nuo rodiklių, kuriuos pasirinksite. Įtakos turi durų modelis, apsaugos sistemos, pasirinkta spyna bei papildomi elementai: durų šonduris bei viršduris.

Kiek kainuoja šarvuotos durys?

Tikslią šarvuotų durų kainą galite sužinoti pasinaudoję patogia skaičiuokle. Pasirinkite jus dominančius elementus ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų svajonių durys.