Šarvuotos Durys

Tvirtos ir estetiškos šarvuotos durys – užtikrintas pasirinkimas, kuriantiems jaukius ir saugius namus. Plačiame mūsų gaminių asortimente rasite aukštos kokybės šarvuotas duris, skirtas butams bei namams.

Pasirinkto dizaino išorinės šarvuotos durys puikiai įsilies į namo ar kotedžo eksterjerą. Gyventojų komfortą užtikrina itin gera tokių durų šilumos ir garso izoliacija. Laukinės šarvuotos durys yra dengiamos plokšte, kuri atspari drėgmei, temperatūrų svyravimams ir kitiems nepalankiems aplinkos veiksniams. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos lauko durys nepriekaištingai atrodys ir puikiai atliks savo funkciją daugelį metų. Nuo neprašytų svečių apsaugos tvirta šarvuotų namo durų konstrukcija drauge su aukštos saugumo klasės spyna. Dėl itin aukšto saugumo lygio jūsų namai bus nepatrauklūs ilgapirščiams.

Iš plataus asortimento lengvai išsirinksite aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ir kitoms vidaus patalpoms. Vidinės šarvo durys dengiamos medžio imitacijos MDP plokšte, kurios dizainą lengva priderinti prie jūsų namų interjero. Aukšto saugumo lygio užrakto sistema suteiks patikimą jūsų turto apsaugą ilgus metus.

Šarvuotų durų pasirinkimas

Šarvuotos buto durys

Šarvuotos buto durys užtikrins Jūsų bei Jūsų turto apsaugą. Ilgaamžės, tvirtos bei funkcionalios durys puikiai izoliuoja garsą bei šilumą, tad tai tiesiog idealus variantas praktiškiems ir protingų sprendimų ieškantiems žmonėms. Skaityti daugiau

Šarvuotos lauko durys

Tvirtos šarvuotos namo durys – išskirtinį saugumą užtikrinanti sistema. Šarvuotų durų apdailos plokštes galite rinktis pagal skonį ar būsto stilių, o ilgi tarnavimo metai tikrai nudžiugins ieškančius patikimumo. Skaityti daugiau

Plieninės durys

Tvirtos plieninės durys padės pasirūpinti Jūsų laiptinės ar komercinių patalpų švara bei apsauga. Toks pasirinkimas – gerai apgalvotas saugumo bei palankios kainos ir nepriekaištingos kokybės derinys. Skaityti daugiau

Šarvuotų durų savybės

Saugumas

Šarvo durys itin populiarios tarp butų gyventojų dėl padidinto saugumo. Dėl tobulėjančių technologijų ilgapirščiams tampa praktiškai neįmanoma patekti į svetimas patalpas.

Tvirtumas

Šarvuotos durys yra ypač tvirtos, o stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių.

Patikimumas

Šarvuotų durų savininkai gali būti tikri, kad jų turtas yra saugus. Šarvuotų durų butui varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus atveju.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti šarvuotas duris?

Renkantis šarvuotas duris pravartu daugiausia dėmesio skirti saugumo poreikiams. Kuo didesnio saugumo namuose pageidaujate, tuo aukštesnės klasės šarvuotas duris turėtumėte rinktis. Vis dėlto, jei nesate tikri, kokias duris reikėtų montuoti, pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie maloniai patars ir padės išsirinkti gausiame asortimente.

Kokios yra šarvuotų durų klasės?

Šarvuotų durų saugumo klasės yra šešios. Šeštoji yra pati saugiausia, tai aukščiausia mechaninio patvarumo klasė.

Nuo ko priklauso šarvuotų durų kaina?

Šarvuotų durų kaina priklauso nuo rodiklių, kuriuos pasirinksite. Įtakos turi durų modelis, apsaugos sistemos, pasirinkta spyna bei papildomi elementai: durų šonduris bei viršduris.

Kiek kainuoja šarvuotos durys?

Tikslią šarvuotų durų kainą galite sužinoti pasinaudoję patogia skaičiuokle. Pasirinkite jus dominančius elementus ir sužinokite, kiek kainuoja Jūsų svajonių durys.