Stumdomos Terasos Durys

Stumdomos durys – sparčiai populiarėjantis sprendimas, kuris leidžia kurti šviesius, patogius ir jaukius namus. Pro plačius stumdomų durų stiklus į patalpas patenka daug dienos šviesos, o namų interjerui išskirtinio charakterio suteikia atsiveriantys gamtos vaizdai.

Apie stumdomų durų įsirengimą verta pagalvoti sumanius įstiklinti terasą, vidinį kiemą, žiemos sodą ar kitas erdves. Pagal individualius poreikius rinkitės iš keleto galimų stumdomų durų varstymo variantų. Puikiu sandarumu bei geromis termoizoliacijos savybėmis pasižymi lygiagrečiai stumdomos-atverčiamos durys. Tai funkcionalus pasirinkimas, kuris itin pasiteisina šaltuoju sezonu vėdinant patalpas. Stumdomos durys neturi patalpų vėdinimo atverčiant funkcijos. Tuomet, kai reikalingi dideli gabaritai verta atkreipti dėmesį į pakeliamas-stumdomas terasos duris. Svarbus tokių durų privalumas – itin žemas slenkstis, kuris gali būti beveik sulygintas su grindų paviršiumi.

Aukštos kokybės medžiagos bei tvirta konstrukcija užtikrina stumdomų terasos durų ilgaamžiškumą bei funkcionalumą. Tai puiki investicija į savo namų jaukumą bei komfortą.

Stumdomų terasos durų pasirinkimas

Pakeliamos-stumdomos durys

Pakeliamų-stumdomų durų PLASTIMET Nature HST išskirtinės savybės – žemas slenkstis ir dideli gabaritai. Patogus reguliavimas leidžia lengvai pakelti durų varčią, kurią galima nesunkiai perstumti į norimą padėtį. Skaityti daugiau

Stumdomos durys PLASTIMET Nature SLIDE

Stumdomos durys PLASTIMET Nature SLIDE puikiai tiks norintiems įstiklinti terasas, vidinius kiemus ar kitas erdves. Didelė stiklo plokštuma suteiks patalpoms šviesos ir jaukumo. Skaityti daugiau

Lygiagrečiai stumdomos-atverčiamos durys

Lygiagrečiai stumdomos-atverčiamos durys PLASTIMET Nature ALVERSA pasižymi funkcionalumu, puikiomis termoizoliacinėmis ir sandarumo savybėmis. Tokių terasų durų varčią galima ne tik perstumti, bet ir atversti patalpų vėdinimui. Skaityti daugiau

Stumdomos terasos durys Veka Slide 82 HS

Stumdomos terasos durys VEKA Slide 82 HS idealiai tiks montuoti tiek naujos statybos, tiek renovuojamuose namuose. Elegantiškas profilio išorinio kontūro dizainas puikiai derės prie bet kurio stiliaus fasado, o lengvai valdoma sistema užtikrins jūsų komfortą. Skaityti daugiau

Naudinga informacija

Stumdomų terasos durų privalumai

Stumdomos terasos durys idealiai tiks tiems, kurie nori įstiklinti terasą, vidinį kiemelį ar kitas erdves. Pro plačius stiklus patenka daug šviesos, todėl namuose būna jaukiau ir šilčiau. Stumdomos durys puikiai izoliuoja šilumą bei garsą, todėl poilsis namuose tampa ramesnis ir kur kas patogesnis.

Kokie galimi stumdomos terasos durų būdai?

Asortimente rasite trijų tipų stumdomas terasų duris: stumdomas, pakeliamas – stumdomas ir lygiagrečiai stumdomas atverčiamas.

Kiek kainuoja stumdomos terasos durys?

Stumdom durų kaina priklauso nuo rodiklių, kuriuos pasirinksite. Įtakos turi durų modelis, stumdomų dalių kiekis, apsaugos sistemos, pasirinkta spyna bei spalva ir dizainas.