Mediniai Langai

Mediniai langai – puikus pasirinkimas ieškantiems išskirtinių ilgaamžių sprendimų bei vertinantiems natūralumą. Maksimalų komfortą užtikrinantys mediniai langai taps puikia investicija į savo gerbūvį.

Mūsų asortimente siūlomi langai gaminami iš aukščiausius kokybės standartus atitinkančios pušies, maumedžio bei ąžuolo medienos. Specialios medienos apdirbimo technologijos leidžia pagaminti tvirtus, patvarius ir estetiškus medinius langus. Temperatūros pokyčiams bei kitiems aplinkos veiksniams atsparūs mediniai langai tarnauja ilgus metus, o jų priežiūra gana nesudėtinga.

Pažangios technologijos įgalina pasiekti itin aukštą medinių langų energetinio efektyvumo klasę. Gera šilumos bei garso izoliacija itin svarbi kuriant komforto jausmą namuose. Ne mažiau svarbus medinių langų privalumų yra tai, kad jų dėka patalpoje palaikomas natūralus mikroklimatas bei optimalus drėgmės balansas.

Medinius langus itin paprasta pritaikyti tiek prie interjero, tiek prie harmoningo pastato eksterjero. Langų gamybai naudojamų medienos rūšių pasirinkimas bei platus lako ir dažų pasirinkimas atveria galimybes kurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Medinių langų pasirinkimas

Softline

Softline langai – ilgaamžė investicija į aukščiausią kokybę, ekologiją ir klasikinę eleganciją jūsų namuose. Langų gamyboje naudojami aukščiausios kokybės komponentai ir rinktinė mediena užtikrina nepriekaištingą funkcionalumą, o speciali sandarinimo sistema ir tinkami stiklo paketai gerina šilumos izoliacines savybes bei saugo jūsų turtą. Skaityti daugiau

Duoline

Duoline mediniai langai – puikus ilgaamžiškumo ir medienos estetikos dermės atspindys. Gausus formų ir spalvų pasirinkimas užtikrina nepriekaištingai su interjeru derančią išvaizdą, o efektyvus šilumos vartojimas ir garso izoliacija suteikia komforto kiekvienam šeimos nariui. Skaityti daugiau

EURO 78

Mediniai langai Euro 78 yra idealus variantas vertinantiems kokybę bei teikiantiems prioritetą geroms šilumos bei garso izoliacijos savybėms. Klasikinė išvaizda bei moderni elegancija suteiks unikalumo tiek jūsų interjerui, tiek namo fasadui. Skaityti daugiau

EURO 92

Mediniai langai Euro 92 yra idealus nepriekaištingos kokybės bei skoningo dizaino derinys. Šio tipo mediniai langai puikiai tiks ieškantiems aukščiausios kokybės, gero vizualaus vaizdo bei palankių garso ir šilumos izoliacijos savybių. Skaityti daugiau

EURO 78 ALU

Aukščiausios kokybės ilgaamžiai EURO 78 ALU langai užtikrina komfortą ir jaukumą jūsų namuose. Geriausias medžio ir aliuminio savybes sujungiantys gaminiai užtikrina puikias šilumines savybes bei garso izoliaciją jūsų namuose. Skaityti daugiau

EURO 92 ALU

Patikimi, ilgaamžiai ir geriausias medienos bei aliuminio savybes sujungiantys EURO 92 ALU langai išsiskiria aukštomis izoliacinėmis savybėmis bei nepralaidumu vandeniui. Užtikrinkite komfortą ir jaukumą savo namuose su EURO 92 ALU gaminiais. Skaityti daugiau

Skandinaviško tipo langai

D‘lux

D’lux langai pasižymi unikaliu dizainu, funkcionalumu, aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Platus dažų ir lakų pasirinkimas leis sukurti svajonių interjerą ypač lengvai. Atraskite geriausias medienos ir aliuminio savybes ir užtikrinkite komforto jausmą savo namuose. Skaityti daugiau

A‘lux

Didelį atsparumą agresyviam atmosferiniam poveikiui turintys A’lux langai užtikrina ilgaamžį komfortą bei paprastą priežiūrą. Efektyvus kondensato pasišalinimas pagerina langų šilumines savybes, taip užtikrinant nepriekaištingą izoliaciją bei mažesnes šildymo išlaidas. Skaityti daugiau

Nord

Iš jūsų pasirinktos medienos gaminami skandinaviškos furnitūros Nord langai užtikrina geriausias šilumos bei garso izoliacines savybes. Atraskite šiaurietiško, ryškaus ir saugaus dizaino langus ir užtikrinkite visapusį komfortą savo namuose. Skaityti daugiau

Nord ALU

Iš jūsų pasirinktos medienos gaminami Nord ALU medžio aliuminio langai sujungia dvi aukštos kokybės medžiagas, išnaudojant jų geriausias savybes. Puikios šiluminės savybės bei atsparumas agresyviam atmosferiniam poveikiui užtikrina ilgaamžį komfortą jūsų namuose. Skaityti daugiau

Medienos pasirinkimas

Pušis, dygiuota

Dygiuotos pušies langai užtikrina geriausias šilumines savybes bei kuria jaukumo jausmą jūsų namuose. Trijų sluoksnių klijuoti langai akivaizdžiai sumažina išorinį triukšmą, palengvina oro srauto valdymą bei garantuoja visapusį komfortą.

Pušis, nedygiuota

Gelsvai – baltos medienos langai yra itin atsparūs atmosferos sąlygoms, nejautrūs drėgmei, tvirti, lengvai apdorojami ir džiūdami mažai traukiasi ar kitaip deformuojasi. Be to, mediniai langai iš pušies prisideda prie jaukaus namų mikroklimato kūrimo.

Ąžuolas

Pagrindiniai medinių langų iš ąžuolo privalumai – ilgaamžiškumas, tvirtumas, puikus pritaikomumas net ir sunkiausiomis sąlygomis grįstam naudojimui. Tinkamai prižiūrimi ąžuoliniai langai gali tarnauti visą gyvenimą.

Sipo

Nedygiuoto sipo langai – idealus pasirinkimas ieškantiems visapusio komforto. Puikios šiluminės savybės ir gera garso izoliacija užtikrina mažesnes šildymo išlaidas bei netrikdomą jūsų poilsį. Nieko nelaukdami išbandykite afrikinės tiamos medienos privalumus savo namuose.

Maumedis

Mediniai langai iš maumedžio garsėja itin aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, patvarumu, stabilumu ir atsparumu įvairioms oro sąlygoms. Tai tvirta, tanki ir sakinga mediena, dažnai naudojama konstrukcijoms, turinčioms sąlytį su išore.

Medinių langų savybės

Šilumos ir garso izoliacija

Mediniai langai puikiai saugo namų šilumą bei izoliuoja patalpas nuo triukšmo. Pasirinkę medinius langus galėsite mėgautis ramiu bei netrikdomu komfortu namuose.

Ilgaamžiškumas ir patvarumas

Mediniai langai yra nepaprastai ilgaamžiški. Iš išorės aliuminiu apkaustyti langai gali tarnauti net iki 100 metų. Tai puikus sprendimas ieškantiems patvaraus ir daug investicijų nereikalaujančio varianto.

Ekologiškumas

Mediniai langai gaminami iš ekologiškų medžiagų taip išsaugant geriausias natūralias medienos savybes. Medis natūraliai kvėpuoja ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją jūsų namuose.

Saugumas

Šiuolaikiniai mediniai langai užtikrina aukščiausios klasės saugumą. Tvirtos ir ilgaamžės sistemos užtikrina apsaugą nuo ilgapirščių.

Naudinga informacija

Kokios yra medinių langų klasės?

Mediniai langai pagal savo duomenis atitinka A+, A++ arba B klasę. Pagal klasę jie taip pat atitinkamai priklauso Euro 78, Euro 92 arba Euro 68 standartui.

Kaip išsirinkti medinius langus?

Rinkdamiesi medinius langus pasikonsultuokite su specialistu. Jis patars, kokios klasės bei kokio standarto medinius langus būtų pravartu montuoti jūsų būste.

Kiek kainuoja mediniai langai?

Medinių langų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų, kokios klasės ir kokio standarto langus pasirinksite. Be to, svarbu ir kiekis bei individualūs užsakymo duomenys – rėmo spalva bei langų priedai.