Plastikinės durys

Plastikines lauko duris renkasi klientai ieškantys, geriausio kokybės ir kainos santykio. Tai tvirtos, patikimos durys puikiai tinkančios tiek privatiems namams, tiek daugiabučiams, o taip pat įvairios kitos paskirties pastatams. Patraukli plastikinių durų kaina leidžia sutaupyti pinigų kitiems sprendimams, kuriantiems namų komfortą bei jaukumą.

Geromis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminčios plastikinės durys užtikrins komforto jausmą pastato viduje. Jos visiškai atsparios drėgmei bei temperatūros svyravimams, todėl nėra pagrindo baimintis dėl galimos konstrukcijos deformacijos.

Reikšmingas plastikinių lauko durų privalumas yra itin paprasta jų priežiūra. Šių durų tikrai neteks perdažyti ar kitaip specialiai prižiūrėti. Valymui taip pat nereikės jokių išskirtinių priemonių. Durys puikiai funkcionuos ir estetiškai atrodys ilgus metus.

Įvairių profilio spalvų plastikinės lauko durys leis įgyvendinti įdomesnius dizaino sprendimus ir puikiai derės su pastato eksterjeru bei sklandžiai įsilies į interjerą. Belieka išsirinkti kuris plastikinių lauko durų modelis tinkamiausias jūsų pastatui.

Plastikinių durų pasirinkimas

Iglo Energy durys

Iglo Energy durys – modernaus dizaino ir puikių šiluminių savybių dermė. Inovatyvios sandarinimo sistemos užtikrina visapusį komfortą, o kokybiška durų furnitūra garantuoja aukštą saugumo lygį. Savo ruožtu galimybė rinktis iš plataus formų ir raštų asortimento suteikia neribotą laisvę kurti išskirtinį charakterį. Skaityti daugiau

Iglo 5 durys

Iglo 5, pasižyminčios geromis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, daugelį sužavi savo modernia išvaizda bei stilingai užapvalintomis profilio linijomis. Dabartines architektūros tendencijas atitinkantis dizainas leidžia kurti svajonių interjerą be jokių apribojimų. Skaityti daugiau

Gealan S 8000 / Atitinkantys A klasę

Gealan S 8000 plastikinės lauko durys yra itin patvarios ir puikiai izoliuoja garsą bei šilumą. Sistema su vertikalia orlaide patiks visiems, vertinantiems praktiškumą bei tradicijas. Skaityti daugiau

Gealan S 9000 / Atitinkantys A++ klasę

Gealan S 9000 plastikinės lauko durys – itin populiarus pasirinkimas tarp privačių namų savininkų. Šilumos bei garso izoliacijos savybes pagerina papildoma lango apkaustų apsauga nuo drėgmės. Skaityti daugiau

Veka SoftLine 82 / Atitintantys A++ klasę

Unikalūs Veka SoftLine 82 plastikinės lauko durys turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose ir izoliuoja garsą. Tai idealus variantas ramybės bei ekonomiškesnių sprendimų ieškantiems privačių namų savininkams. Skaityti daugiau

Plastikinių durų savybės

Žema kaina

Plastikinės durys – vienas populiariausių pasirinkimų tiek tarp daugiabučių, tiek tarp privačių namų gyventojų. Kone didžiausias šių durų privalumas – gera kokybė už žemą kainą.

Šilumos izoliacija

Plastikinės durys, kaip ir plastiko langai, pasižymi itin geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia šilumos bei saugumo savo namuose.

Patogumas

Lengvos konstrukcijos plastikinės lauko durys puikiai tiks tiek biure, tiek namuose. Dėl savo patogumo tokios durys dažnai pasirenkamos net viešosiose įstaigose – net dažnai varstomos jos nepraranda savo geros išvaizdos.

Lengva priežiūra

Plastikinės lauko durys išlaiko savo populiarumą ir dėl paprastos jų priežiūros. Plastikas, priešingai nei medis, nesugeria aplinkos nešvarumų bei nesideformuoja nuo dėl temperatūros ar kritulių poveikio, tad daugiau priežiūros gali tekti skirti ne durims, o spynai.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti plastikines lauko duris?

Rinkdamiesi plastikines lauko duris pirmiausia įvertinkite savo šeimos narių poreikius bei lūkesčius. Jei nesate tikri, kokias plastikines lauko duris norėtumėte montuoti savo namuose, kreiptikės į šios srities specialistus, kurie patars, kokį variantą rinktis.

Kiek kainuoja plastikinės lauko durys?

Plastikinių durų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų durys jums yra reikalingos. Be to, nemažiau svarbu ir tai, kokius rodiklius pasirinksite. Taip pat atkreipkite dėmesį į durų priedus: orlaides, roletus, durų varčios pritraukėjus bei kitus, kurių pasirinkimai taip pat lemia galutinę kainą.