Plastikinės stumdomos durys

Plastikinės stumdomos durys – sumanus pasirinkimas privačių namų terasoms bei žiemos sodams. Šios durys turi visus reikalavimus atitinkančius techninius duomenis, klasikinę išvaizdą bei patrauklią kainą. Tai idealus variantas tiems, kurie nori įsigyti funkcionalias, saugias ir patikimas stumdomas duris, nepermokant už perteklines savybes.

Stumdomos plastikinės durys yra modernus plastikinių durų variantas. Jos būna sudarytos iš dviejų ar daugiau segmentų, o duris atidarant vienas ar keli segmentai yra lygiagrečiai nustumiami į šoną. Tai puikus sprendimas nedidelėms patalpoms, kadangi atidarytos durys neužima papildomos vietos kambaryje.

Stumdomos plastikinės durys gali būti didesnių nei įprasta matmenų, nes jų konstrukcija yra tvirtesnė. Be to, galima sumontuoti didesnius stiklo paketus, taip sukuriant šviesius namus, iš kurių galėsite grožėtis vaizdu už lango.

Stumdomos durys puikiai tinka terasoms, balkonams, vidiniam išėjimui į kiemą. Tokias duris lengva varstyti, jos juda tyliai, todėl puikiai tiks net šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Stumdomą plastikinių durų dalį galima sustabdyti ir fiksuoti bet kuriame judėjimo taške.

Stumdomų plastikinių durų savybės

Funkcionalumas

Stumdomos plastikinės durys yra itin funkcionalios. Patogios varčios užtikrina lengvą reikiamo oro srauto reguliavimą, o apkaustai suteikia mikroventiliacijos galimybę.

Lengva konstrukcija

Lengva stumdomų plastikinių durų konstrukcija neapkrauna dideliu svoriu pastato konstrukcijų, todėl puikiai tinka net ir senesnės statybos namams.

Patvarumas

Ilgaamžiškumas ir patvarumas – vienas didžiausių stumdomų plastikinių durų privalumų. Tinkamai pasirinktos ir gerai įmontuotos stumdomos durys tarnauja ilgus dešimtmečius be jokių rūpesčių ir žalos aplinkai.

Naudinga informacija

Kaip išsirinkti stumdomas plastikines duris?

Renkantis stumdomas duris, visų pirmiausia, derėtų kruopščiai įvertinti visų šeimos narių poreikius bei lūkesčius. Jei nesate tikri, kokias stumdomas duris rinktis, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės atrasti jūsų būstui tinkamiausią modelį.

Ką būtina žinoti apie stumdomas duris – portalas?

Rinkdamiesi stumdomas duris-portalą atkreipkite dėmesį į jų funkcionalumą: laipsnišką atsivertimą, priešįsilaužiminę sistemą bei kitus sistemos mechanizmus. Kruopščiai pasirinkite rankenas, tinkamus stiklo paketus ir kitus elementus. Svarbūs ir durų priedai – orlaidės, roletai, tinkleliai nuo vabzdžių.

Kiek kainuoja stumdomos plastikinės durys?

Stumdomų durų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų durys jums yra reikalingos. Be abejo, svarbu ir tai, kelių dalių duris pasirinksite. Sužinoti tikslią stumdomų durų kainą galite susisiekę su specialistais, kurie patars bei padės nuspręsti, kokį modelį pasirinkti.