Plastikiniai Langai

Plastikiniai langai – užtikrintas pasirinkimas ieškantiems patikimų sprendimų už priimtiną kainą. Platus gaminių asortimentas ir sukaupta ilgametė patirtis leidžia mūsų klientams pasiūlyti labiausiai jų poreikius bei lūkesčius atitinkančius plastikinius langus už konkurencingą kainą.

Mūsų asortimente esantys aukštos kokybės plastikiniai langai yra ilgaamžiai, patvarūs ir estetiški. Aplinkos poveikiui atspari langų konstrukcija puikiai atliks savo funkcijas daugelį metų. Ne mažiau svarbūs plastikinių langų aukšti šilumos ir garso izoliacijos rodikliai, kurie užtikrina gyventojų komfortą. Ypač geromis termoizoliacijos ir garso izoliacijos savybėmis pasižymintys naujos kartos plastikiniai langai puikiai tinka aukštos energetinės klasės gyvenamiesiems bei kitos paskirties pastatams.

Dėmesingai pasirinkti plastikiniai langai puikiai derės tiek pastato eksterjere, tiek interjere. Plati plastikinių langų spalvų paletė leis įgyvendinti net pačius drąsiausius sumanymus. Neverta jaudintis, kaip langai atrodys po kurio laiko, mat PVC langų profilių spalva išliks nepakitusi.

Svarbus plastikinių langų pranašumas yra ir jų paprasta priežiūra. Poliruoti plastiko ir stiklo paviršiai labai lengvai nusivalo, todėl švaros palaikymas nereikalaus jokių išskirtinių priemonių.

Plastikinių langų pasirinkimas

5 Kamerų Langai
6-7 Kamerų Langai

Iglo 5 Classic / Atitinkantys A klasę

Plastikiniai langai IGLO 5 Classic jungia funkcionalumą, naujoves ir energiją taupančius sprendimus. Ypač stabilus rėmas ir šiuolaikiniai apkaustai garantuoja visapusį saugumą ir komfortą. Neribotos formų pasirinkimo galimybės suteikia visišką laisvę renkantis originalius stiklinimo sprendimus jūsų namams.

Skaityti daugiau

VEKA Effect Line

VEKA Effect Line langai – šiuolaikiškas ir sumanus sprendimas tiek gyvenamosios, tiek visuomeninės paskirties pastatuose. Patikimas kokybės standartas ir klasikinis dizainas užtikrina jaukią vidaus patalpų atmosferą ir puikią izoliaciją, o orlaidžių sumontavimo galimybė sudaro dar platesnes vėdinimo variacijų.

Skaityti daugiau

VEKA SoftLine 70

Statant ar renovuojant privačius ar visuomeninės paskirties langus tikrai verta rinktis VEKA Soft Line langus. Šie gaminiai puikiai izoliuoja šilumą, o klasikinis jų dizainas lengvai dera prie bet kurio stiliaus namo fasado.

Skaityti daugiau

Salamander RedTECH RedARTE

Salamander redTECH ir redARTE plastikiniai langai –  itin atsparūs oro sąlygoms bei optimizuoja šilumos energijos sąnaudas. Šie langai pagaminti iš aukščiausios klasės PVC, naudojant novatorišką Abakus IRMC Production® technologiją.

Skaityti daugiau

Iglo Energy / Atitinkantys A++ klasę

Plastikiniai langai IGLO Energy yra inovatyvus energijos taupymo sprendimas kiekvieniems namams. Modernus dizainas ir puiki estetinė išvaizda Produktai, atitinkantys A++ energinio naudingumo klasę, užtikrina puikią lango šiluminę izoliaciją ir jūsų saugumą.

Skaityti daugiau

Gealan S 8000 / Atitinkantys A klasę

Gealan S 8000 plastikiniai langai pasižymi patvarumu ir puikia šilumos bei garso izoliacija. Langų sistema su vertikalia orlaide patiks visiems, vertinantiems praktiškumą bei tradicijas.

Skaityti daugiau

Gealan S 9000 / Atitinkantys A++ klasę

Gealan S 9000 plastikiniai langai – vienas populiariausių pasirinkimų tarp privačių namų savininkų. Papildoma lango apkaustų apsauga nuo drėgmės užtikrina geriausias šilumos bei garso izoliacijos savybes.

Skaityti daugiau

Veka SoftLine 82 / Atitintantys A++ klasę

Unikalūs Veka SoftLine 82 plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose ir izoliuoja garsą. Tai idealus variantas ramybės bei ekonomiškesnių sprendimų ieškantiems privačių namų savininkams.

Skaityti daugiau

Rehau blueSynego

Aukščiausios energetinės klasės REHAU bluSYNEGO langai siūlo itin aukšto lygio šilumos izoliaciją bei apsaugą nuo įsilaužimo. Neabejotinai „šiltesni“ už standartinius langus, jie pasižymi geriausiomis energijos vartojimo efektyvumo specifikacijomis savo klasėje: Uw lygus 0,76 W/m2K.

Skaityti daugiau

Salamander bluEnergy

Geriausios energetinės klasės Salamander bluENERGY langai, pagaminti iš aukščiausios klasės PVC, gaminami naudojant originalią energiją taupančią Abakus IRMC Production® technologiją.

Skaityti daugiau

Plastikinių langų savybės

Termoizoliacija

Plastikiniai langai dažnai pasirenkami keičiant senus, jau nebefunkcionalius langus dėl jų puikių termoizoliacinių savybių. Gerai sulaikydami šilumą plastikiniai langai sumažina ir šildymo išlaidas, o jūs gyvenate ekonomiškiau ir komfortiškiau.

Garso izoliacija

Plastikiniai langai – idealus variantas tiems, kurie siekia sumažinti aplinkos triukšmą savo namuose. Puiki garso izoliacija užtikrins ramesnį bei kokybiškesnį poilsį.

Sandarumas

Ypač sandarūs plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose ir izoliuoja garsą.

Saugumas

Plastikiniai langai yra saugus pasirinkimas – aukštos kokybės plastiko-plieno konstrukcijos, patikimi varžtiniai sujuntimai bei priešįsilaužiminiai mechanizmai užkerta kelią ilgapirščiams.

Naudinga informacija

Koks yra plastikinių langų ilgaamžiškumas?

Tinkamai sumontuoti plastikiniai langai dažniausiai patikimai tarnauja apie 20 metų, nors šis skaičius gali kisti nuo 10 iki 35 metų, priklausomai nuo priežiūros ir išorės veiksnių.

Kas yra plastikinio lango profilio klasė?

Plastikinių langų konstrukcijoms yra keliami formalūs reikalavimai, kurie apibūdinami langų klasėmis. Bendrai plastikinio lango klasė apibūdina ne lango kokybę, o lango šilumos laidumą: kuo aukštesnė klasė, tuo mažesni šilumos praradimo nuostoliai.

Kiek kainuoja plastikiniai langai?

Plastikinių langų kaina priklauso nuo to, kokių matmenų ir kelių kamerų langus pasirinksite. Be to, svarbu ir kiekis bei individualūs užsakymo duomenys – rėmo spalva bei langų priedai.