Šarvuotos Buto Durys

Mūsų gaminamos šarvuotos durys skirtos patikimai kiekvieno būsto apsaugai. Įsigydami kokybiškas, tvirtas ir išskirtines, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms, apsaugosite ne tik turtą, bet ir artimuosius. Tvirtos konstrukcijos, patikimų spynų bei užraktų ir individualiai pasirinktos išorės apdailos šarvuotos durys butui apsaugos namus nuo įsilaužimų ir taps papildomu saugumo garantu. Šie gaminiai užtikrins puikią šilumos bei garso izoliaciją, išlaikys geriausias savo savybes ilgus tarnavimo metus.

 

PASKIRTIS

 

Šarvuotos buto durys, skirtos butui ir kitoms vidaus patalpoms, kaip jau sufleruoja pavadinimas, yra skirtos išskirtinai tik naudojimui vidaus sąlygomis: daugiabučio gyvenamojo namo butų, biurų ir panašiai, apsaugai. Šios šarvo durys yra padengtos medžio imitacijos MDP plokšte, todėl jų negalima naudoti lauko sąlygomis arba ten, kur yra didelis drėgmės kiekis.

 

SAUGUMAS

 

Pasirinkus šarvuotas vidaus patalpų duris sustiprintą apsaugą suteikia jose montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Rekomenduojamos spynos yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jums pageidaujant galite rinktis FIAM–ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL–T–LOCK spynas. Jas naudojant durys gali būti fiksuojamos papildomais 7–16 kaiščiais, o tai sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

 

PATOGUMAS

 

Šarvuotas duris butui gaminame su vyriais, turinčiais atraminius guolius, todėl nepaisant didelio gaminio varčios svorio, šių šarvo durų varstymas tampa itin komfortišku – atidarymo ir uždarymo metu jos juda nepriekaištingai lengvai. Šarvuotos buto durys užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, dėl kurių durų varčia užsidaro be trenksmo ir nekeldama jokio triukšmo. Vidaus patalpų durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuoja išorės garsus, o tai itin aktualu pirmo aukšto gyventojams arba žmonėms, gyvenantiems pastate su triukšmingu liftu ar auginantiems mažus vaikus.

 

TVIRTUMAS

 

Stiprios ir patikimos konstrukcijos šarvuotų durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Šarvuotų buto durų varčios apsauginio plieno storis 1,5 – 4,0 mm, todėl šios durys yra ypač tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta durų konstrukcija užtikrina, kad jos neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo.

 

PATIKIMUMAS

 

Šarvuotų durų, skirtų butui, varčios vidus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugo patalpas tiesioginės ugnies pavojaus metu. Gaisras laiptinėje arba tyčinis būsto durų padegimas – neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo būdas.

 

IŠSKIRTINUMAS

 

Siekiantiems išskirtinumo siūlome pasirinkti pageidaujamas šarvuotų durų spynas, norimus užraktus. Taip pat galite rinktis biuro interjerą ar eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

 

VIDAUS ANGOKRAŠČIŲ APDAILA

 

Užsakant šarvuotas duris butui ar kitoms vidaus patalpoms, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių angokraščių apdailą. Tai sandarinimo medžiagų pripurkšta siūlė, esanti tarp buto sienos ir naujų šarvuotų durų staktos. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome du sprendimus: vidinio angokraščio apdaila apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdaila tinkuojant. Mūsų techninis konsultantas patars, kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis kiekvieno namo statybos ar rekonstrukcijos atveju.

VARČIOS APDAILA

 

Šarvuotas duris butui galite lengvai priderinti prie būsto interjero ar papildomai jį paįvairinti. Jų apdailai galite rinktis skirtingų spalvų medžio imitacijos LMDP plokštes.

Pasirūpinkite būsto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris jau dabar! Šarvuotos buto durys Vilniuje ir Kaune sulaukia populiarumo, nes tai – išskirtinumo ir kokybės derinys. Atnaujinkite savo būstą ir pasirūpinkite papildoma jo apsauga.