Šarvuotos Namo Durys

Lauko durys – tai ne tik pertvara tarp privačios erdvės ir išorinio pasaulio. Kartu – tai ramybės, privatumo, saugumo, jaukumo ir patikimumo garantas.

Individualiai gaminamos šarvuotos lauko durys skirtos patikimai privataus namo ar kotedžo apsaugai. Pasirūpinkite būsto ir artimųjų saugumu įsigydami išskirtinės išvaizdos, kokybiškas ir patikimas, aukštus saugumo reikalavimus atitinkančias šarvuotas duris.

Tvirtos namo durys susidaro ir kelių svarbiausių elementų – tai išskirtinai saugi durų konstrukcija, teisingai pasirinktos patikimos seifinės spynos ir kokybiški užraktai. Pasirinkite jūsų skonį atitinkančias šarvuotų durų apdailos plokštes ir būkite tikri, kad šis gaminys taps ne tik būsto vizitine kortele, bet ir papildomu saugumo garantu. Rinkitės šias duris ir jos ne tik užtikrins papildomą saugumą, nepriekaištingą šilumos bei garso izoliaciją, bet ir išlaikys visas šias savybes ilgus tarnavimo metus.

 

PASKIRTIS

 

Šarvuotos lauko durys privačiam namui ar kotedžui pagamintos taip, kad puikiai tinka naudoti lauko sąlygomis. Šios šarvo durys yra padengtos drėgmei atsparia UMIDAX plokšte, kuri gruntuojama ir dažoma pageidaujama spalva, pasirinkta iš plataus RAL spalvyno. Norint suteikti šioms durims daugiau išskirtinumo ant jų paviršių galima frezuoti skirtingus raštus, pasirinktus iš siūlomos įvairovės.

 

SAUGUMAS

 

Sustiprintą apsaugą šarvuotoms durims laukui suteiks standartiškai montuojamos dvi skirtingų užrakinimo sistemų spynos: pagrindinė cilindrinė spyna su rankena ir papildoma spyna su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis ir užtikrinanti itin aukštą saugumo lygį. Užsisakykite šarvo duris su rekomenduojamomis spynomis, kurios yra apsaugotos grūdinto plieno plokštelėmis ir nenumušamais bei nepragręžiamais cilindrais. Jei norite kitokios komplektacijos durų, galite rinktis bet kurias kitas FIAM–ISEO, MOTTURA, SECUREMME, DORMA, EVVA, ABLOY ar MUL–T–LOCK spynas. Jas naudojant šarvuotos durys laukui gali būti fiksuojamos papildomais 7–16 kaiščiais, kurie sudaro sąlygas dar didesniam patalpų saugumui.

 

PATOGUMAS

 

Pasirinktas šarvuotas lauko duris pagaminsime su atraminius guolius turinčiais vyriais, todėl nepaisant didelio konstrukcijos varčios svorio, šių durų varstymas taps itin komfortišku, nes varčia atidarymo bei uždarymo metu judės nepriekaištingai lengvai. Specialiai jums pagamintos šarvuotos durys bus užsandarintos specialiomis sandarinimo tarpinėmis, dėl kurių durų varčia užsidarys be trenksmo ir nekeldama jokio pašalinio triukšmo. Šarvuotos lauko durys su dviejų tarpinių sistema itin gerai izoliuos išorės garsus, o tai labai aktualu auginantiems mažus vaikus arba gyvenantiems šalia judrios gatvės.

 

TVIRTUMAS

 

Šarvuotos namo durys yra stiprios ir patikimos konstrukcijos, nes durų varčios karkasas ir stakta gaminami iš uždaros formos plieno profilių. Individualiai pasirinktų šarvuotų lauko durų varčios apsauginio plieno storis gali būti 1,5 – 4,0 mm, todėl jos bus itin tvirtos. Patikima ir laiko patikrinta konstrukcija užtikrins, kad šios durys neišsikraipys, nesideformuos ir nepraras savo sandarumo ilgus tarnavimo metus. Duryse komplektuojami specialūs apsauginiai kaiščiai apsaugos būstą varčios nukėlimo ir vyrių pjovimo pavojaus atveju.

 

PATIKIMUMAS

 

Šarvuotų lauko durų varčios vidus bus pripildytas sunkiai degia sutankinta stiklo vata arba nedegiu putų polistirolu, todėl šios medžiagos papildomai apsaugos būstą tiesioginės ugnies pavojaus metu. Gaisras pastato išorėje arba tyčinis namo durų padegimas – neretas asmeninio turto pažeidimo arba sunaikinimo būdas.

 

IŠSKIRTINUMAS

 

Jei statotės arba renovuojate savo namus nepamirškite, kad lauko durys – pirmasis būsto elementas, kurį pamato ir apžiūri kiekvienas atvykęs žmogus. Suteikite savo pastatui išskirtinumo, pasirinkdami jūsų poreikius atitinkančias šarvuotų durų spynas, norimus užraktus. Taip pat galite rinktis namo interjerą ir eksterjerą atitinkančias rankenas, papildomas saugumo grandinėles ar bet kuriuos kitus norimus durų saugumo, dekoro ar komforto priedus.

 

VIDAUS ANGOKRAŠČIŲ APDAILA

 

Užsakydami šarvuotas duris namui ar kotedžui, nepamirškite pagalvoti ir apie vidinių durų angokraščių apdailą. Tai sandarinimo medžiagų pripurkšta siūlė, esanti tarp buto sienos ir naujų šarvuotų durų staktos. Norint uždengti šią siūlę ir metalinę staktą iš vidinės durų pusės, siūlome vieną iš dviejų galimų sprendimų: vidinio angokraščio apdailą parinktomis apdailos plokštėmis arba vidinio angokraščio apdailą angokraštį tinkuojant. Mūsų techninis konsultantas patars, kuris sprendimas yra geresnis ir labiau tinkantis kiekvieno namo statybos ar rekonstrukcijos atveju.

 

VARČIOS APDAILA

 

Šarvuotos durys namui ar kotedžui – unikalus gaminys, nes jam galima suteikti individualią išvaizdą, puikiai derančią prie būsto interjero, eksterjero ar jūsų skonio. Rinkitės pageidaujamą durų formą: šarvuotas duris su stiklu arba be jo. Taip pat galite išsirinkti norimą spalvą iš itin plačios RAL spalvų gamos. Galite suteikti durims individualumo rinkdamiesi šarvuotų durų dekoravimą iš siūlomų raižinių katalogo arba sukurti pageidaujamą raižinį patys.

Pasirūpinkite savo būsto apsauga ir užsisakykite naujas šarvuotas duris namui ar kotedžui jau dabar! Šarvuotos lauko durys Vilniuje ir Kaune sulaukia populiarumo, nes tai – puikus kainos, išskirtinumo ir kokybės derinys. Suteikite išskirtinę išvaizdą savo namui ir pasirūpinkite papildoma jo apsauga.