Langų ir durų montavimas

Be abejo, vienas svarbiausių ir kone labiausiai nepriekaištingą lango, durų ar balkonų stiklinimo sistemos tarnavimą lemiančių veiksnių yra šių gaminių montavimas. Specialistų teigimu, net 80 proc. konstrukcijos kokybės priklauso būtent nuo šių darbų, todėl įsigyjant naujus stiklinimo gaminius taip pat svarbu pasirūpinti ir profesionaliu jų montavimu.

Langų ir durų montavimo pagrindinis tikslas yra užtikrinti visapusišką pastato jungčių izoliaciją. Kokybiškai atlikti darbai turi didžiulę įtaką pastato energijos taupymui – naudojant šiuolaikines termoizoliacines medžiagas šilumos nuostolius galima sumažinti iki mažiausių įmanomų. Problemų dažniausiai kyla senos statybos namuose, kuriuose nėra sumontuota tinkama ventiliacija. Tokiuose pastatuose sumontavus visiškai naujus ir sandarius langus laikui bėgant dėl nuolat ant montavimo putų nusėdančios drėgmės ima rastis šilumos nuotėkis, mažėja sienos sujungimo šiluminė varža ir dar labiau padidėja patalpų oro drėgmė.

Nauji langai bei durys dažnai montuojamos pagal principą „iš vidaus sandariau nei iš išorės“. Savaime suprantama, kad montavimo sujungimo užsandarinimas iš pastato vidaus pusės turi užkirsti kelią vandens garų patekimui į lango sujungimo vidų. Taip pat būtina padaryti viską, kad garai per vidinę siūlę iš kambario nepatektų į montažinę siūlę, sandarinimo putas, taip sunaikindami šios medžiagos termoizoliacines savybes. Tuo metu išorėje per didelis sandarumas negali „uždaryti“ vandens garų sujungimo vietoje, nes norint išsaugoti poliuretano putų termoizoliacines savybes, reikia jas saugoti nuo drėgmės ir garų, ir jei jau drėgmės ten jau yra, privalu palikti vietos jai išgaruoti į išorę. Kitas svarbus veiksnys, ženkliai sumažinantis montavimo putų ilgaamžiškumą yra UV spinduliai. Atlikus naujų langų ar durų montavimo darbus, privalu kaip galima greičiau atlikti ir angokraščių apdailą, nes tai vienintelis būdas tinkamai apsaugoti montavimo medžiagas nuo perteklinės drėgmės, UV spindulių ir taip pasiekti aukščiausią savo gaminių hermetiškumą bei termoizoliacines savybes.

Kiek kainuoja naujų durų ir langų montavimas? Sužinoti tikslią naujų langų ir durų montavimo kainą galite susisiekę su mumis. Į jūsų namus atvykęs techninis konsultantas įvertins situaciją ir kruopščiai išmatuos visų gaminių bei jų angokraščių matmenis. Taip išvengsite galimų papildomų išlaidų, o mes galėsime paruošti išsamų techninį projektą-sąmatą, susisieksime su jumis ir pranešime, kiek kainuos jūsų gaminiai ir kokybiškai atliktos jų montavimo paslaugos!